Новини

Два двигуна Jenbacher поставлені для зернопереробного центру КАУ
18.08.2021

Два двигуна Jenbacher поставлені для зернопереробного центру КАУ

Енергоцентр на базі двох когенераційних двигунів Jenbacher JMC 420 призначений для забезпечення електроенергією і теплом нового екстракційного заводу КАУ в 100 кілометрах на південь від Києва.

Центр переробки зернових КИЇВ-АТЛАНТИК УКРАЇНА (КАУ) за останні два роки пройшов повну реконструкцію. У планах подальшого розвитку – будівництво нового універсального екстракційного заводу, для якого потрібна додаткова електрична потужність 3 МВт.

Компанія «КТС Інжиніринг» виконала поставку з Йенбаха, Австрія, двох газопоршневих двигунів Jenbacher для власного енергоцентру КАУ. Він забезпечить виробництво власних 3 МВт електричної потужності і 1,8 МВт теплової енергії. Тепло планується використовувати для опалення і технологічних потреб. Також теплова потужність газовихлопу буде спрямована на діючі парові котли щоб знизити споживання природного газу газовими котлами.

Власний енергоцентр, що працює на природному газі, дозволить КАУ забезпечити зниження витрат на енергоносії в собівартості виробленої продукції.

Введення енергоцентру в експлуатацію заплановано на жовтень 2021 року.

 

Детальніше про замовника

КИЇВ-АТЛАНТИК УКРАЇНА – дочірня компанія AGROLIFE GmbH. КАУ спеціалізується на переробці зернових. Виробничі потужності розташовуються на кордоні Київської та Житомирської областей. Зернопереробний центр КАУ складається з елеватора для зберігання зернових потужністю 42500 тонн і комбікормового заводу потужністю 90 000 тон (насипом) / 40000 тонн (фасованого корми) в рік, побудованого за передовою голландською технологією.