Сервіс

ПРОФЕСІЙНО ОПЕРАТИВНО ЯКІСНО

PROFESSIONAL OPERATIVE QUALITATIVELY

Сертифікована сервісна служба КТС Інжиніринг надає повний комплекс послуг з обслуговування обладнання Jenbacher, Waukesha, Nuove Pignone і Теrmodyn. Від введення в експлуатацію до капітального ремонту, команда кваліфікованих фахівців КТС Інжиніринг надасть Вам необхідну сервісну підтримку. Об’єднавши реальний польовий досвід, інновації, цифрові технології, підтримку заводів виробників обладнання, ми забезпечуємо стабільну роботу вашого обладнання протягом усього терміну служби.

Сертифікована сервісна служба.

  • Повне технічне оснащення
  • Максимально можливі допуски до роботи
  • Команда пройшла навчання на заводі-виробнику

Склад запасних частин КТС Інжиніринг.

  • Оригінальні запчастини
  • Доставка запчастин по всій території України в найкоротші терміни
  • Забезпечення оперативного сервісного обслуговування обладнання

myPlant - портал дистанційного моніторингу та діагностики обладнання

  • Діагностика та моніторинг устаткування в режимі реального часу
  • Попередження і фіксація порушень в роботі газових двигунів
  • Проводиться безперервний аналіз історії роботи і формується прогноз

Факти про сервісну службу КТС Інжиніринг

Сервісні інженери – це безпосередньо ті люди, з якими стикаєтеся Ви, наші замовники і партнери. Від їх кваліфікації, уважності, професіоналізму і комунікабельності багато в чому залежить Ваше враження не тільки про нас, як про постачальника обладнання, але і Ваші навички роботи з обладнанням, якість його щоденного та періодичного обслуговування.

Команда сервісної служби КТС Інжиніринг складається з висококваліфікованих інженерів і технічних консультантів, оснащених спеціалізованими інструментами, засобами контролю і діагностики для усунення несправностей, налаштувань і вирішення технологічних задач обладнання.

Сервісні інженери сертифіковані виробниками обладнання.

Підтвердження рівня знань проводиться щорічно. Співробітники сервісної служби проходять щорічне навчання через тренінги та семінари від заводів виробників. Всі співробітники сервісної служби проходять навчання за кордоном в навчальних центрах виробника обладнання. Кожен технічний фахівець компанії постійно збільшує свій обсяг знань і підвищує рівень кваліфікації.

Більше 18 років польового досвіду обслуговування обладнання.

Сервісна служба була створена в 2003 році, одночасно зі створенням компанії КТС Інжиніринг. Сертифікована сервісна служба «КТС Інжиніринг» надає повний комплекс послуг з обслуговування обладнання Jenbacher, Waukesha, Nuove Pignone і Теrmodyn.