WAUKESHA - газові двигуни і генераторні установки спеціально розроблені для надійної роботи в складних умовах нафтогазової галузі

Детальніше

Jenbacher & Waukesha

Компанія INNIO є одним з провідних постачальників рішень для газопоршневих двигунів, силового обладнання, цифрових платформ і супутніх послуг для вироблення електроенергії за місцем використання або поблизу нього. З лінійкою продукції Jenbacher і Waukesha, компанія INNIO розширює межі можливого і сміливо дивиться в майбутнє.

Основний виробничий комплекс розташований в місті Йенбах, Австрія, де ведеться розробка і виробництво газопоршневих двигунів, генераторних установок і когенераційних систем для ефективної генерації електричної і теплової енергії.

Загальні дані:

  • Виробництво газопоршневих електростанцій з 1957 року.
  • Газопоршневі двигуни – єдиний продукт компанії.
  • Поставлено > 52 000 одиниць обладнання в більш ніж 70 країн світу.
  • 1800 співробітників у світі.
  • Мощностной ряд від 200 кВт до 10 мВт

JENBACHER

Газопоршневі двигуни Jenbacher для комбінованого виробництва електроенергії і тепла. Устаткування одиничною потужністю від 300 кВт до 10 МВт

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

WAUKESHA

Газові двигуни і генераторні установки спеціально розроблені для надійної роботи в складних умовах нафтогазової галузі.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Як правильно вибрати обладнання для генерації електроенергії?

Технології виробництва електроенергії постійно розвиваються, стають більш доступні і надійні. Сьогодні багато клієнтів замислюються про енергонезалежність та енергоефективності за рахунок власної генерації електроенергії. На які моменти необхідно звертати увагу при виборі обладнання для вироблення електроенергії?

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Рішення по виробленню енергії

KTS Engineering пропонує інноваційні, надійні і ефективні рішення, по виробленню енергії необхідної потужності для різних споживачів - від промислових підприємств до цілих мікрорайонів. Рішення засновані на обладнанні Jenbacher і Baker Hughes надають можливість генерувати електричну і теплову енергію в будь-якому місці і в будь-який час, дешевше ніж з в мережі на 40% і більше.

Детальніше

Jenbacher

Gas Engine Services

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Waukesha

Gas Engine Services

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

MyPlant - cистема онлайн моніторингу обладнання

MyPlant — віддалений cервис діагностики та дистанційного моніторингу обладнання в режимі реального часу. Система дистанційного моніторингу та діагностики дозволяє аналізувати дані в реальному часі, підвищуючи доступність, надійність, працездатність ваших газопоршневих двигунів INNIO і ефективність їх технічного обслуговування.

Детальніше

Заявка на попередній розрахунок

Предварительный расчёт UAДізнайтеся як знизивши витрати на електричну і теплову енергію, поліпшити енергоефективність Вашого підприємства

Ми пропонуємо широкий діапазон високоефективних газопоршневих двигунів потужністю від 100 кВт до 10 МВт з можливістю застосування в різних сферах діяльності.

Високий загальний ККД (до 91%)

Зниження витрат на енергоресурси (< 40%)

Зниження викидів СО2 (до 40%)