Офіційний дистриб'ютор
Nidec Leroy-Somer

Nidec Leroy-Somer – світовий лідер у сфері електромеханічних і електронних приводних систем, а також у виробництві промислових генераторів змінного струму.

Nidec Leroy-Somer

Nidec Leroy-Somer – світовий лідер у галузі приводних систем та промислових генераторів змінного струму. Leroy-Somer – французька компанія, заснована в 1919 році, в якій працює 6200 осіб у 28 виробничих центрах, компанія має 470 відділень сервісного обслуговування по всьому світу.
КТС Інжиніринг є офіційним дистриб’ютором Nidec Leroy-Somer на території України та Узбекистану.
KTS Engineering забезпечує технічну допомогу та повний спектр послуг з обслуговування генераторів Nidec Leroy-Somer в Україні та Узбекистані. Виконуємо обслуговування, ремонт та модернізацію обладнання як у нашому спеціалізованому сервісному центрі, так і на об’єкті клієнта.

Nidec Leroy-Somer

nidec.com

Завдяки накопиченому досвіду інженери і техніки Nidec Leroy-Somer пропонують стандартні, адаптовані або індивідуалізовані рішення для широкого спектру застосувань у всіх галузях промисловості.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

Сервісне обслуговування генераторів Leroy-Somer

KTS Engineering виконує діагностику (в тому числі онлайн) та обслуговування обладнання Nidec Leroy-Somer на місці або у спеціалізованому сервісному центрі. Наші фахівці проводять модернізацію регуляторів напруги і контролерів генераторних установок, що дозволяє підвищити ефективність експлуатації обладнання.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Ми підтримуємо основне зобов'язання компанії Leroy-Somer щодо збереження ефективності приводу при його ремонті та пропонуємо найкращі рішення з низьким енергоспоживанням.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО