GreenBox

Комплексне рішення по зниженню витрат підприємств на електричну і теплову енергію

GreenBox – комплексне рішення по зниженню витрат підприємств на електричну та теплову енергію на базі обладнання JENBACHER.

В рамках даного формату співпраці КТС Інжиніринг реалізує будівництво (модернізацію) і комплексне сервісне обслуговування енергоцентру під ключ з мінімальними витратами для замовника *. Витрати замовника, складаються з мінімального гарантованого платежу та щомісячної оплати. При обліку всіх витрат, в рамках даного формату співпраці, рівень зниження витрат підприємства на енергоспоживання (енерговитрати) складе від 20 до 40%. Рівень зниження витрат на енергоспоживання, залежить від параметрів проекту.

Згідно з контрактом КТС ІНЖИНІРИНГ несе повну відповідальність за дотримання термінів, бюджету, якості виконання робіт, стабільну генерацію електричної і теплової енергії.

GreenBox – власне виробництво електричної та теплової енергії за допомогою міні – ТЕЦ JENBACHER, є перевіреним інструментом зниження витрат для промислових підприємств.

Переваги GreenBox

 1. Мінімальні початкові витрати. КТС Інжиніринг надає підтримку у фінансуванні “GreenBox Energy”. Всі витрати покриваються отриманої економією на енергоспоживанні.
 2. Отримання дешевої електричної і теплової енергії для потреб підприємства. Собівартість енергії власної міні-ТЕЦ нижче мережевих тарифів, що дозволяє станції відразу знизити енерговитрати підприємства на 20 – 40% (від 200 000 євро на рік) на рік.
 3. Мінімізація ризиків замовника. Професійні рішення і сервісне обслуговування з боку КТС Інжиніринг, знімає з замовника турботи і ризики експлуатації енергоцентру. Гарантує середньорічне напрацювання 95% (8 322 м / год на рік).
 4. Енергонезалежність і енергоефективність. Незалежність від регіональних енергомереж, а, отже, і від зростання тарифів. GreenBox Energy зводиться поблизу від об’єктів, що забезпечує відсутність витрат на будівництво підвідних та розподільчих мереж.
 5. Надійне і якісне джерело енергії. Висока надійність обладнання. Відпрацьовані рішення. Багаторічний досвід. Ремонт агрегату на місці. Можливість кластеризації (паралельна робота декількох установок). Мінімальний час введення в експлуатацію.
 6. Можливість інвестицій в основний бізнес. Вкладення у власну інфраструктуру, а не в структуру мережевих компаній. Залучення коштів під проект.

Необхідні умови для реалізації проекту GreenBox:

Наявність природного газу для роботи обладнання Jenbacher.

Мінімальна споживана потужність підприємства - 1.5 МВт * год.

Мінімальна кількість роботи установки - 8000 годин / рік.

Участь КТС Інжиніринг:

Підтримка у фінансуванні*
Проєктування
Будівництво
Введення в експлуатацію
Обслуговування

Участь замовника:

Своєчасна оплата
Споживання потужності
Поставка енергоносія (газу)

Етапи реалізації програми GreenBox:

 1. Запит
 2. Аналіз енергогосподарства замовника
 3. Підготовка технічної й комерційної пропозиції
 4. Узгодження умов
 5. Укладення контракту
 6. Замовлення основного і додаткового устаткування
 7. Поставка обладнання
 8. Введення в експлуатацію
 9. Сервісне обслуговування обладнання

 

Вступні програми GreenBox

 1. GreenBox реалізується на базі електростанції контейнерного типу
 2. Термін дії програми 48 місяців

 

Забезпечуйте свій бізнес енергією ефективно!

Будь ласка, заповніть форму, щоб фахівець зв'язався з ВамиВідправляючи цю форму, я погоджуюсь з умовами та повідомленням про конфіденційність KTS і дозволяю KTS пересилати мій запит стороннім постачальникам, таким як Продаж / Постачальники послуг.

Заявка на попередній розрахунок

Предварительный расчёт UAДізнайтеся як знизивши витрати на електричну і теплову енергію, поліпшити енергоефективність Вашого підприємства

Ми пропонуємо широкий діапазон високоефективних газопоршневих двигунів потужністю від 100 кВт до 10 МВт з можливістю застосування в різних сферах діяльності.

Високий загальний ККД (до 91%)

Зниження витрат на енергоресурси (< 40%)

Зниження викидів СО2 (до 40%)