Офіційний дистриб'ютор
Baker Hughes

Baker Hughes — рішення по виробленню електроенергії і компресій для різних галузей промисловості. Устаткування з одиничною потужністю від 20 МВт до 100 МВт.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Газові турбіни Baker Hughes

Компанія «Бейкер Хьюз» – технологічний лідер, що надає рішення у сфері енергетики і промисловості в усьому світі. Інноваційні продукти, засновані на столітньому досвіді роботи у понад 120 країнах, дозволяють компанії робити енергетику більш безпечною, чистою та ефективною для людей і планети.

«КТС Інжиніринг» є дистриб’ютором виробників Nuovo Pignone і Thermodyn у складі Baker Hughes на території Украіни. Компанія «КТС Інжиніринг» виконує поставки комплектуючих і запчастин, а також пропонує послуги щодо сервісного обслуговування компресорів і турбін даних виробників.

Офіційний сайт: www.bakerhughes.com. bakerhughes.com.

BAKER HUGHES

Газові турбіни Nuovo Pignone і компресора Thermodyn. Устаткування з одиничною потужністю від 20 МВт до 100 МВт.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Nuovo Pignone и Thermodyn

Промислові турбіни та компресори

 

Nuovo Pignone («Нуово Піньоне») – це завод – виробник компресорів і газових турбін для нафтогазової та хімічної галузей, важкої промисловості й енергетики. Входить до складу Baker Hughes. Виробничі потужності розташовані в Італії.

Завод-виробник Thermodyn (Франція) є частиною Baker Hughes, проєктує і виробляє відцентрові компресори, парові турбіни. Виробничі потужності розташовуються в Ле-Крезо, Франція. Заснована компанія в 1836-ому році. Перша парова турбіна була виготовлена в 1905-му році. До парових турбін додалося виробництво компресорів в 1950-х роках.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

Рішення по виробленню електроенергії та компресії

Baker Hughes пропонує провідні в енергетичній галузі газотурбінні технології для роботи механічного приводу і виробництва електроенергії. Парові та газові турбіни, компресори та інше обладнання Baker Hughes широко застосовуються в нафтогазовому секторі у процесах, пов'язаних зі скрапленням і транспортуванням природного газу, а також в інших галузях, де потрібні комплексні рішення для вироблення енергії. Крім основного обладнання компанія також має різні допоміжні системи і спеціально розроблені рішення унікальних галузевих завдань. Незалежно від сфери застосування, для GE Baker Hughes кожна вироблена газова турбіна – це насамперед оптимізація впливу на навколишнє середовище, поліпшення експлуатаційних характеристик і зниження загальної вартості володіння.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Baker Hughes
Nuovo Pignone &Thermodyn Services

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Турбомашинах і технологічні рішення. Обслуговування та модернізація

Парові, газові турбіни і технологічні рішення

 

KTS Engineering здійснює сервіс і модернізацію обладнання Baker Hughes, використовуючи технічні знання, практичний досвід і підтримку виробника оригінального обладнання. Модернізація обладнання дозволяє покращувати операційні витрати і продуктивність технологій на підприємствах замовників.

Штаб-квартира KTS Engineering знаходиться в Києві, Україна. Також наші операційні офіси працюють у Словаччині та Узбекистані.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

Компанія «Бейкер Хьюз» представляє передові технології для промислового виробництва електроенергії

Енергетичні рішення Baker Hughes дозволяють бізнесам і державним підприємствам у всьому світі, у тому числі й в Україні, підвищувати ефективність і час безвідмовної роботи, а також виробляти більше з меншими витратами.

Генерація електроенергії

Baker Hughes поставляє широкий спектр газових і парових турбін для виробництва електроенергії, когенерації та роботи механічних приводів. Промислові турбіни забезпечують електроенергією підприємства нафтопереробної, цементної, гірничодобувної, сталеливарної та інших галузей важкої й переробної промисловості.

Газові турбіни NovaLT

Флагманська лінійка рішень Baker Hughes для промислового виробництва електроенергії – це NovaLT, газові турбіни потужністю 5–20 МВт, які встановлюють нові стандарти економічної ефективності в енергетиці:

  • Найкраща у своєму класі ефективність із мінімальними викидами CO2.
  • Скорочення викидів NOx до однозначного показника.
  • Оптимальні екологічні та економічні показники обладнання електричною потужністю від 5–16 до 70 МВт у комбінованому циклі.
  • Газові турбіни повністю виготовлені й випробувані у Флоренції, Італія.
  • Доведена стисливість до 100% водню.
  • Газові турбіни NovaLT мають унікальну гнучкість при використанні для балансування мережі.
  • Звичайний строк окупності: 2–3 роки (може варіюватися залежно від граничних умов експлуатації газової турбіни, ціни палива, вартості витратних матеріалів тощо).

Продуктивність газової турбіни NOVALT™

Продуктивність Газова турбіна NovaLT™ 5-1 Газова турбіна NovaLT™ 12 Газова турбіна NovaLT™ 16
Електрична потужність генератора 5,5 МВт 12,5 МВт 16,9 МВт
Електричний ККД при повному навантаженні 29,5% 35,3% 36,4%
Електричний ККД при навантаженні 70% 27,5% 31,8% 32,8%
Частота генератора газової турбіни 50/60 Гц 50/60 Гц 50/60 Гц
Викиди NOx 15 ppm 15 ppm (за запитом – 9 ppm) 15ppm* (за запитом – 9 ppm)
Теплова та енергетична ефективність > 85% > 80% > 80%
Температура вихлопу 580°C 496°C 495°C
Вихлопний потік 20,4 кг/с 42 кг/с 54,6 кг/с
Виробництво пари / 10 бар (абс.) 14,5 т/ч 23 т/ч 31 т/ч
Тип палива Природний газ / Суміш: Н2 + природний газ / Высокоінертні гази Природний газ / Суміш: Н2 + природний газ / Высокоінертні гази Природний газ / Суміш: Н2 + природний газ / Высокоінертні гази / Дизельне паливо
Витрати палива 0,4 кг/с 0,7 кг/с 0,9 кг/с

* Виробник залишає за собою право змінювати заявлені технічні характеристики. Останні оновлення доступні на офіційному сайті «Бейкер Хьюз».

Парові турбіни Baker Hughes

Компанія Baker Hughes є визнаним лідером у виробництві парових турбін. Десятиліття технологічних розробок і величезний практичний досвід дозволяють забезпечити найкращу в своєму класі надійність і ефективність. Парові турбіни Baker Hughes повсюдно використовуються для вирішення унікальних завдань у нафтогазовій галузі та енергетиці. Особливістю обладнання є можливість швидкого пуску та управління ротором залежно від навантаження. Це особливо важливо для оптимізації продуктивності електростанцій з частими пусками.

Серія SC/SAC/SNC/SANC. Максимальна ефективність у широкому діапазоні умов експлуатації. Турбіни цієї серії оснащені як імпульсними, так і реактивними лопатями. Модульна конструкція в конфігураціях із конденсацією або протитиском дозволяє налаштувати обладнання під конкретні вимоги парового циклу.

Серія MP/MC/P/C. Імпульсна конструкція з простою архітектурою і невисокими вимогами до технічного обслуговування. Надійні та компактні рішення для малої енергетики, приводів насосів водяних котлів і застосування на морі.

Турбінні генератори

Парк обладнання Baker Hughes потужністю від 0,3 до 20 МВт відповідають конкретним галузевим потребам у збільшенні потужності, зниженні витрат і максимальної надійності. Турбінні генератори застосовуються в обробці нафтогазової сировини і рекуперації енергії в умовах екстремальних температур. Вони здатні працювати з усіма чистими або змішаними природними газами і нафтохімічними продуктами із вмістом рідини до 35% ваги на виході.

Стиснення і транспортування газів

Обладнання Baker Hughes спеціально розроблене для забезпечення максимальної надійності та ефективності процесів стиснення паливного газу, повітря, H2 та CO2. Компанія Baker Hughes пропонує широкий спектр рішень з управління потоками і максимізації рентабельності промислових підприємств за рахунок ефективності й надійності. Установивши з 1960 року понад 5000 компресорів, Baker Hughes поставляє обладнання для використання в широкому спектрі промислових застосувань, у тому числі з високими вимогами до тиску, витрат, складу газу і компонування установок.

Обслуговування і модернізація – ціна безвідмовної та ефективної роботи обладнання Baker Hughes

KTS Engineering – офіційний дистриб’ютор Baker Hughes. Ми пропонуємо виїзне обслуговування (Київ і регіони України), ремонт і модернізацію промислових турбін і компресорів Baker Hughes. Обладнання обслуговується відповідно до стандартів і специфікацій виробника сертифікованими інженерами KTS Engineering, які пройшли навчання на заводах Nuovo Pignone і Thermodyn. З нашою командою ви отримуєте швидку і зручну підтримку нашого експертного центру в Києві, а також розширені можливості для більшої надійності та окупності активів.