ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Офіційний дистриб'ютор
Baker Hughes

Baker Hughes — рішення по виробленню електроенергії і компресій для різних галузей промисловості. Устаткування з одиничною потужністю від 20 МВт до 100 МВт.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Baker Hughes — технологічна компанія, що надає рішення в сфері енергетики і промисловості по всьому світу. Інноваційні продукти, засновані на віковому досвіді роботи більш ніж в 120 країнах, дозволяють компанії робити енергетику більш безпечною, чистою і ефективної для людей і планети.

КТС Инжиниринг є дистриб’ютором виробників Nuovo Pignone і Thermodyn в складі Baker Hughes на території України. Компанія КТС Інжиніринг виконує поставки комплектуючих і запчастин, а також пропонує послуги по сервісному обслуговуванню компресорів і турбін даних виробників.

BAKER HUGHES

Газові турбіни Nuovo Pignone і компресора Thermodyn. Устаткування з одиничною потужністю від 20 МВт до 100 МВт.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Nuovo Pignone и Thermodyn

Nuovo Pignone (Нуово Піньон) – провідний світовий виробник компресорів і газових турбін для нафтогазової, хімічної галузі, важкої промисловості та енергетики. Є частиною Baker Hughes. Виробничі потужності розташовані в Італії. Одна з найстаріших світових машинобудівних компаній, яку засновано в 1842 році. За більш ніж 170-річну історію компанією було випущено чимало зразків обладнання, які стали галузевими стандартами.

Завод-виробник Thermodyn (Франція), який є частиною Baker Hughes, проектує і виготовляє відцентрові компресори, парові турбіни. Виробничі потужності розташовуються у Франції, в м Ле-Крезо. Заснована компанія в 1836-ому році. Перша парова турбіна була виготовлена в 1905-му році. До парових турбін додалося виробництво компресорів в 1950-х роках.

У 2000-му році було створено підрозділ GE Oil & Gas, що включало в себе виробництва Nuovo Pignone, Gemini, Thermodyn і RotoFlow. У 2017-му році компанія Nuove Pignone і Thermodyn стали частиною Baker Hughes.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

Рішення

Baker Hughes по виробленню електроенергії і компресії, призначені для різних галузей промисловості, включаючи видобуток на суші і на морі, зріджений природний газ (СПГ), трубопровідну і газопереробну, нафтопереробну, нафтохімічну і промислову промисловість. Технологічність і світовий досвід Baker Hughes забезпечують вирішення найскладніших завдань енергетичної галузі та промисловості.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Baker Hughes
Nuovo Pignone &Thermodyn Services

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Турбомашинах і технологічні рішення. Обслуговування та модернізація

KTS Engineering проводить сервіс і модернізацію обладнання Baker Hughes, використовуючи технічні знання, практичний досвід і підтримку виробника оригінального устаткування. Модернізація обладнання дозволяє поліпшувати операційні витрати і продуктивність технологій на підприємствах замовників.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО