ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Офіційний дистриб'ютор
Baker Hughes

Baker Hughes — рішення по виробленню електроенергії і компресій для різних галузей промисловості. Устаткування з одиничною потужністю від 20 МВт до 100 МВт.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Baker Hughes — технологічна компанія, що надає рішення в сфері енергетики і промисловості по всьому світу. Інноваційні продукти, засновані на віковому досвіді роботи більш ніж в 120 країнах, дозволяють компанії робити енергетику більш безпечною, чистою і ефективної для людей і планети.

КТС Инжиниринг є дистриб’ютором виробників Nuovo Pignone і Thermodyn в складі Baker Hughes на території України. Компанія КТС Інжиніринг виконує поставки комплектуючих і запчастин, а також пропонує послуги по сервісному обслуговуванню компресорів і турбін даних виробників.

BAKER HUGHES

Газові турбіни Nuovo Pignone і компресора Thermodyn. Устаткування з одиничною потужністю від 20 МВт до 100 МВт.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Nuovo Pignone и Thermodyn

Nuovo Pignone (Нуово Піньон) – провідний світовий виробник компресорів і газових турбін для нафтогазової, хімічної галузі, важкої промисловості та енергетики. Є частиною Baker Hughes. Виробничі потужності розташовані в Італії. Одна з найстаріших світових машинобудівних компаній, яку засновано в 1842 році. За більш ніж 170-річну історію компанією було випущено чимало зразків обладнання, які стали галузевими стандартами.

Завод-виробник Thermodyn (Франція), який є частиною Baker Hughes, проектує і виготовляє відцентрові компресори, парові турбіни. Виробничі потужності розташовуються у Франції, в м Ле-Крезо. Заснована компанія в 1836-ому році. Перша парова турбіна була виготовлена в 1905-му році. До парових турбін додалося виробництво компресорів в 1950-х роках.

У 2000-му році було створено підрозділ GE Oil & Gas, що включало в себе виробництва Nuovo Pignone, Gemini, Thermodyn і RotoFlow. У 2017-му році компанія Nuove Pignone і Thermodyn стали частиною Baker Hughes.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

Рішення по виробленню електроенергії та компресії

Baker Hughes пропонує рішення по виробленню електроенергії та компресії, призначені для різних галузей промисловості, включаючи видобуток на суші і на морі, зріджений природний газ (СПГ), трубопровідну і газопереробну, нафтопереробну, нафтохімічну і промислову промисловість. Технологічність і світовий досвід Baker Hughes забезпечують вирішення найскладніших завдань енергетичної галузі та промисловості.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Baker Hughes
Nuovo Pignone &Thermodyn Services

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Турбомашинах і технологічні рішення. Обслуговування та модернізація

KTS Engineering проводить сервіс і модернізацію обладнання Baker Hughes, використовуючи технічні знання, практичний досвід і підтримку виробника оригінального устаткування. Модернізація обладнання дозволяє поліпшувати операційні витрати і продуктивність технологій на підприємствах замовників.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО