Тригенерація

Тригенерація - вироблення корисної енергії цілий рік.

Системи комбінованого виробництва охолодження, тепла і електроенергії (CCHP), також звані тригенераційними системами, є сумішшю комбінованих станцій і абсорбційних холодильних установок.

Газові двигуни INNIO Jenbacher надають відмінне рішення для кондиціонування повітря і / або охолодження. Комбіноване обладнання забезпечує високу продуктивність і низький рівень викидів. Абсорбні холодильні установки являють собою економічну і екологічно чисту альтернативу звичайним системам охолодження з парокомпресорними холодильними установками. Поєднання цих двох елементів забезпечує відмінну високу ефективність використання палива і зниження загальних викидів в атмосферу.

Як це працює

Об’єднання когенераційної установки з абсорбційною холодильною системою дозволяє використовувати потужності міні – ТЕЦ ефективніше. Адже для охолодження використовується надлишок тепла, коли в літній період немає необхідності в опаленні . Гаряча вода, отримана при охолодженні установки, служить рушійною енергією для абсорбційного охолоджувача. А вихлопні гази двигуна використовуються для виробництва пари, який стає джерелом енергії для пароохолоджувача подвійної дії. В результаті, до 80% теплової потужності ТЕЦ може використовуватися для охолодження води.

div class=”wow fadeIn cn-w-6_12 cn-w-12_12–md”>

Переваги і особливості

  • Ефективність. У порівнянні зі звичайними холодильними технологіями, абсорбціонні системи для кондиціонування повітря набагато ефективніше і виробляють набагато менше викидів NOx. При роботі з теплом тригенерація використовує відносно недорогу «надлишкову енергію»

  • Знижені експлуатаційні витрати і витрати за термін служби. Вироблена електроенергія може бути подана в громадську мережу або використана для покриття власних потреб станції. У холодну пору року тепло можна використовувати для покриття потреб в опаленні.

  • Надійність і простота експлуатації. Проста, високоякісна конструкція АБХМ без рухомих деталей забезпечує низькі витрати на технічне обслуговування і великі інтервали між капітальними ремонтами.

  • Екологія. Використання води в якості холодоагенту позбавляє від необхідності використовувати озоноруйнівні речовини.

Команда КТС Інжиніринг готова допомогти в реалізації проектів енергоцентрів з Тригенерації, використовуючи кращі світові практики і міжнародний досвід JENBACHER.

Більше рішень

Всі рішення