Новини

KTS Engineering взяла участь у Форумі інноваційних виробництв
25.06.2021

KTS Engineering взяла участь у Форумі інноваційних виробництв

17 червня в індустріальному парку «Біла Церква» пройшов Форум інноваційних виробництв, який на одному майданчику об'єднав понад тисячу власників виробничих, будівельних, торговельних підприємств і компаній України. Наша компанія взяла участь у форматі стенду в експозоні, де учасники Форуму змогли безпосередньо обговорити з нашими експертами питання власної генерації електрики і тепла для своїх підприємств.

Ми залишилися під великим враженням від контенту і рівня учасників. Безсумнівно, це одна із ключових бізнес-подій цього року. Спікерами стали Василь Хмельницький, засновник холдингової компанії UFuture, В’ячеслав Клімов, власник компанії «Нова Пошта», Владислав Чечоткін, власник інтернет-магазину Rozetka.ua, Денис Морозов, заст. генерального директора «Інтерпайпу», Костянтин Єфименко, президент компанії Biopharma, Андрій Здесенко, засновник і СЕО корпорації «Біосфера», та багато інших українських бізнесменів і промисловців.

Цілеспрямованість спікерів і учасників, підприємницька енергія – усе це сформувало в нас обнадійливе бачення трансформації української економіки із сировинної бази у виробника та експортера готової продукції з високою доданою вартістю.

Важливі для нас глобальні теми – енергоефективність, децентралізація та декарбонізація – впевнено виходять на перші місця і в українському діловому порядку денному. Нові підходи, екологічні технології та рішення з енергогенерації допомагають нашим підприємствам ставати більш енергоефективними. Зокрема, дедалі більше затребуваними є наші рішення, які засновані на застосуванні обладнання Jenbacher. Вони надають українському бізнесу можливість скоротити витрати, використовуючи передові енергоефективні системи енергозабезпечення.