Новини

Новий енергоцентр на 1 МВт запущено фахівцями KTS Engineering для «Української молочної компанії»
01.10.2021

Новий енергоцентр на 1 МВт запущено фахівцями KTS Engineering для «Української молочної компанії»

Цього року «Українська молочна компанія» проводить реконструкцію свого біогазового заводу. Керівництво компанії ухвалило рішення збільшити його потужність із 630 кВт до 1 МВт. Для цього фахівці KTS Engineering розробили рішення, а також привезли, змонтували і зробили пусконаладку нової газопоршневої установки Jenbacher JMС 320.

Власна генерація з біогазу дозволяє УМК уже 11 років переробляти біологічні відходи на теплову та електричну енергію, зменшує кількість шкідливих викидів в атмосферу і виводить компанію на рівень безвідходного виробництва. Тепер ферма зможе не тільки забезпечувати власні потреби в електроенергії та теплі, а й продавати електрику в мережу за «зеленим» тарифом.

Новий енергоцентр

* * *

«Українська молочна компанія» – це найбільша в Європі молочна ферма на 4000 дійних корів, яка виробляє 110 тонн молока на добу. Це сучасне і технологічне підприємство з одними з найвищих показників надоїв молока на корову серед усіх українських молочних виробників. У 2009 році УМК однією з перших в Україні побудувала найбільший на той момент біогазовий завод.