Новини

Рішення KTS Engineering щодо скорочення простоїв під час капітального ремонту для біогазового комплексу в Дніпропетровській області
08.10.2021

Рішення KTS Engineering щодо скорочення простоїв під час капітального ремонту для біогазового комплексу в Дніпропетровській області

Фахівці KTS Engineering провели капітальний ремонт чотирьох установок Jenbacher типу JMC 320 потужністю 1 МВт кожна, застосувавши рішення, яке дозволило скоротити простої з кількох місяців до кількох тижнів.

За стандартним сервісним планом виробника після того, як газопоршневий двигун Jenbacher відпрацює ресурс у 60 000 мотогодин (близько 8 років), йому потрібно провести капітальний ремонт на заводі в Йенбаху, Австрія. Великий обсяг робіт і тимчасові витрати на транспортування означають багатомісячний простій енергоцентру. Для більшості замовників це неприпустимо.

KTS Engineering пропонує рішення, яке дозволяє звести простої до мінімуму. Повний комплект обладнання, який необхідний для капітального ремонту, розробляється, виробляється і поставляється на об’єкт замовника до зупинки діючого енергоцентру. І вже на місці за детально відпрацьованим планом проводяться ремонтні роботи.

Цього місяця фахівці KTS Engineering прямо на виробничому майданчику біогазового комплексу в Дніпропетровській області завершили капітальний ремонт чотирьох двигунів Jenbacher MC 320 у рекордні строки для такого типу робіт. Обладнання також модернізовано, що підвищило його надійність і доступність. Плюс встановлено сучасну систему управління і діагностики. Сумарно процес зайняв лічені тижні замість кількох місяців, при цьому енергоцентр замовника не зупиняв своєї роботи.