Новини

Блекаут Європейської Електромережі запобігли
15.01.2021

Блекаут Європейської Електромережі запобігли

Автоматизована система безпеки дозволила в найкоротші терміни відновити частоту. Двигуни Jenbacher миттєво відреагували на загрозу падіння мережі. Система віддаленого моніторингу та діагностики Jenbacher «MyPlant» зафіксувала миттєве реагування двигунів Jenbacher на роботу в підтримку електромережі з максимальною видачею електричної потужності більше 6000 MВт.

8 січня 2021 року Європейська Електромережа зазнала різке падіння частоти. Блекаута вдалося уникнути в тому числі завдяки швидкому реагуванню близько 4000 КГУ Jenbacher.

Когенераційні газові установки (КДУ) Jenbacher є найбільш ефективним засобом в боротьбі з критичними відхиленнями. Працюючи в стандартних режимах, вони миттєво реагують на падіння частоти підвищенням потужності.

Децентралізована когенерація крім енерго і тепло забезпечення вирішує дуже важливу і все більш актуальне завдання енергосистеми – це моментальне реагування на частотні зміни і необхідність балансування енергосистеми.

Хочете дізнатися більше? ???? https://www.innio.com/en/news-media/news/press-release/4-000-decentralized-innio-gas-engines-help-stabilize-european-power-grid