Як вибрати обладнання для власної генерації

Технології виробництва електроенергії постійно розвиваються, стають більш доступнішим і надійніше. Багато хто замислюється про енергонезалежність і ефективності за рахунок власної генерації електроенергії. На які моменти необхідно звертати увагу при виборі обладнання для вироблення електроенергії?

Існує достатнього багато рішень, які можна розглянути для вироблення електроенергії. Це можуть бути рішення на базі газопоршневих електростанцій (міні-ТЕЦ), газових турбін, ВЕС і ін.

На які моменти необхідно звертати увагу, при виборі обладнання для вироблення електроенергії? Що найбільш важливо? Що найбільш важливо?

Найбільш високу ефективність виробництва енергоресурсів в даний час демонструють газопоршневі когенераційні установки. Наприклад, для сучасних установок виробництва JENBACHER електричний ККД становить до 46,7%, а з урахуванням відбору тепла коефіцієнт використання палива досягає 90%.

Газпоршневие двигуни використовуються для вироблення електроенергії в різних галузях промисловості: від харчової індустрії, яка споживає менше 1 МВт, до промислових сегментів потужністю до 100 МВт. Крім цього, газопоршневі двигуни використовуються в рішеннях для балансування енергосистеми і в режимі когенерації, використовуються як газопоршневі електростанції (міні-ТЕЦ) для житлових районів.

Часто газопоршневі двигуни порівнюють з газовими турбінами або будь-який інший традиційною технологією виробництва електроенергії. Газопоршневі електростанції (Jenbacher і Waukesha) мають електричним ККД в діапазоні 40% – 50% і високою надійністю. Важливо відзначити, газопоршневі електростанції Jenbacher можуть працювати в поєднанні з іншим типом обладнання, поновлюваними джерелами енергії або акумуляторними батареями, а це істотно підвищує ефективність і гнучкість енергетичного рішення.

Ми поділяємо Ваше бажання вибрати економічно ефективне, технічно надійне і екологічне рішення для вироблення електроенергії!

Рекомендуємо звернути Вашу увагу на наступні фактори при виборі обладнання для виробництва електроенергії:

Переваги власної генерації

  • Зниження експлуатаційних витрат, пов’язаних з енергозабезпеченням. Коли енергія виробляється на місці її кінцевого споживання, витрати на її виробництво нижче, в порівнянні з витратами при постачанні енергії третьою стороною через електричні і теплові мережі.
  • Енергонезалежність та енергоефективність. Повна незалежність від регіональних енергомереж, а, отже, і від зростання тарифів. Відсутність витрат на будівництво підвідних та розподільчих мереж. ТЕЦ зводиться поблизу від об’єктів. Низькі інвестиційні витрати, можливість регулювати потужність.
  • Високий ККД. Загальний коефіцієнт використання палива в установках досягає 90%. Виробляйте електрику з ККД в 47%, а разом з теплом аж до 90%.
  • Надійність. Підвищена надійність джерела електроенергії для місць з нестабільною мережевою інфраструктурою та для об’єктів з підвищеними вимогами до надійності енергопостачання.