Енергоефективність як конкурентна перевага

Київ-Атлантик Україна. Зниження собівартості продукції за допомогою власного енергоцентру.

КИЇВ-АТЛАНТИК УКРАЇНА (КАУ), дочірня компанія AGROLIFE GmbH, є сучасним центром переробки зернових, який знаходиться приблизно в 100 кілометрах на південь від Києва, столиці України. Зернопереробний центр КАУ складається з елеватора для зберігання зернових потужністю 42500 тонн і комбікормового заводу потужністю 90 000 тон (насипом) / 40000 тонн (фасованого корми) в рік, побудованого за передовою голландською технологією.

За останні два роки КАУ пройшов повну реконструкцію і оновлення всіх основних виробничих потужностей.

Завдання:

Згідно з планом розвитку КАУ, заплановано будівництво нового універсального екстракційного заводу. Необхідна додаткова електрична потужність на першу чергу розширення підприємства становить – 3 МВт.

Ключові цілі проекту:

 1. Забезпечення заводу надійним джерелом електро- і теплопостачанням.
 2. Енергонезалежність підприємства.
 3. Зниження витрат на енергоспоживання.
 4. Отримання пара для технологічних процесів нового заводу.

Результат

Рішенням завдання в енергозабезпеченні підприємства для КАУ, став власний енергоцентр на базі двох когенераційних газопоршневих двигунів Jenbacher.

Для реалізації проекту знадобилося тривале технічне обговорення і підбір спеціального рішення, в результаті був підписаний лізинговий контракт між КАУ і КТС Інжиніринг на поставку двох когенераційних модулів Jenbacher потужністю 1.5 МВт кожен.

 

Особливості рішення:

 1. Використання газовихлопу для виробництва пари. Власний енергоцентр КАУ забезпечує виробництво 3 МВт електричної потужності, та 1.8 МВт теплової енергії для підігріву гарячої води для опалення і технологічні потреби, а також теплова потужність газовихлопу направляється на діючі парові котли для зниження споживання природного газу газовими котлами.
 2. Швидке введення в експлуатацію та мобільність. Електростанція Jenbacher в контейнерному виконанні встановлюється і підключається на майданчику генерації. Потім установка підключається до газопостачання, точці видачі електроенергії, теплових мереж і 100% готова починати виробництво електроенергії і тепла. Контейнерні рішення можуть бути швидко розібрані і перевезені в інше місце при необхідності.

Власний енергоцентр працює на природному газі дозволяє КАУ забезпечити виконання ключових цілей проекту і зниженні витрат на енергоносії в собівартості виробленої продукції.

Основні параметри проекту

 • Тип і кількість обладнання: 2 x JMC 420 GS-N.L.
 • Тип газу: Природний газ
 • Електрична потужність: 2 x 1.498 кВт
 • Теплова потужність: 2 x 1.376 кВт
 • Дата поставки: липень 2021
 • Запланована дата вводу в експлуатацію: жовтень 2021

Роботи КТС Інжиніринг:

 • Розробка рішення
 • Поставка обладнання
 • Монтаж обладнання
 • Пуско-налагоджувальні роботи
 • Віддалений моніторинг обладнання через систему «myPlant»
 • Комплексне сервісне обслуговування

Більше проектів

Всі проекти
Альтернативна енергетика, як стратегія розвитку агрохолдингу
АПК Біогаз

Альтернативна енергетика, як стратегія розвитку агрохолдингу

До складу агрохолдингу «Галс Агро» входить 2 цукрових заводи, 7 агропромислових фірм, 4 біогазових заводи, ферми з вирощування індиків, свиней, горіхові і яблучні сади, 2 елеватори і комбікормовий завод. «Галс Агро» обробляє близько 40 тис. Га землі в Київській, Чернігівській, Вінницькій і Полтавськ...

докладніше
Інвестиції агрохолдінга в екологію регіону і чисте виробництво

Інвестиції агрохолдінга в екологію регіону і чисте виробництво

I&U Group - аграрний холдинг, який більше 20 років реалізує сільськогосподарські проекти в Україні. Компанія займається вирощуванням зернових, олійних культур і цукрових буряків в Кіровоградській обл. I&U Group орієнтована на експорт зернових і входить в п'ятірку найефективніших рослинницьки...

докладніше

Заявка на попередній розрахунок

Предварительный расчёт UAДізнайтеся як знизивши витрати на електричну і теплову енергію, поліпшити енергоефективність Вашого підприємства

Ми пропонуємо широкий діапазон високоефективних газопоршневих двигунів потужністю від 100 кВт до 10 МВт з можливістю застосування в різних сферах діяльності.

Високий загальний ККД (до 91%)

Зниження витрат на енергоресурси (< 40%)

Зниження викидів СО2 (до 40%)