Енергоефективність як конкурентна перевага

Київ-Атлантик Україна. Зниження собівартості продукції за допомогою власного енергоцентру.

КИЇВ-АТЛАНТИК УКРАЇНА (КАУ), дочірня компанія AGROLIFE GmbH, є сучасним центром переробки зернових, який знаходиться приблизно в 100 кілометрах на південь від Києва, столиці України. Зернопереробний центр КАУ складається з елеватора для зберігання зернових потужністю 42500 тонн і комбікормового заводу потужністю 90 000 тон (насипом) / 40000 тонн (фасованого корми) в рік, побудованого за передовою голландською технологією.

За останні два роки КАУ пройшов повну реконструкцію і оновлення всіх основних виробничих потужностей.

Завдання:

Згідно з планом розвитку КАУ, заплановано будівництво нового універсального екстракційного заводу. Необхідна додаткова електрична потужність на першу чергу розширення підприємства становить – 3 МВт.

Ключові цілі проекту:

 1. Забезпечення заводу надійним джерелом електро- і теплопостачанням.
 2. Енергонезалежність підприємства.
 3. Зниження витрат на енергоспоживання.
 4. Отримання пара для технологічних процесів нового заводу.

Результат

Рішенням завдання в енергозабезпеченні підприємства для КАУ, став власний енергоцентр на базі двох когенераційних газопоршневих двигунів Jenbacher.

Для реалізації проекту знадобилося тривале технічне обговорення і підбір спеціального рішення, в результаті був підписаний лізинговий контракт між КАУ і КТС Інжиніринг на поставку двох когенераційних модулів Jenbacher потужністю 1.5 МВт кожен.

 

Особливості рішення:

 1. Використання газовихлопу для виробництва пари. Власний енергоцентр КАУ забезпечує виробництво 3 МВт електричної потужності, та 1.8 МВт теплової енергії для підігріву гарячої води для опалення і технологічні потреби, а також теплова потужність газовихлопу направляється на діючі парові котли для зниження споживання природного газу газовими котлами.
 2. Швидке введення в експлуатацію та мобільність. Електростанція Jenbacher в контейнерному виконанні встановлюється і підключається на майданчику генерації. Потім установка підключається до газопостачання, точці видачі електроенергії, теплових мереж і 100% готова починати виробництво електроенергії і тепла. Контейнерні рішення можуть бути швидко розібрані і перевезені в інше місце при необхідності.

Власний енергоцентр працює на природному газі дозволяє КАУ забезпечити виконання ключових цілей проекту і зниженні витрат на енергоносії в собівартості виробленої продукції.

Основні параметри проекту

 • Тип і кількість обладнання: 2 x JMC 420 GS-N.L.
 • Тип газу: Природний газ
 • Електрична потужність: 2 x 1.498 кВт
 • Теплова потужність: 2 x 1.376 кВт
 • Дата поставки: липень 2021
 • Запланована дата вводу в експлуатацію: жовтень 2021

Роботи КТС Інжиніринг:

 • Розробка рішення
 • Поставка обладнання
 • Монтаж обладнання
 • Пуско-налагоджувальні роботи
 • Віддалений моніторинг обладнання через систему «myPlant»
 • Комплексне сервісне обслуговування

Більше проектів

Всі проекти
Надійне джерело енергопостачання для підприємства із безперервним виробничим циклом

Надійне джерело енергопостачання для підприємства із безперервним виробничим циклом

Кременчуцька кондитерська фабрика (Roshen) – одне з найстаріших підприємств України, яке спеціалізується на виробництві солодкої продукції. Фабрика була заснована у 1898 році підприємцем П.М. Поддерегінім. На сьогоднішній день на Кременчуцькій кондитерській фабриці ROSHEN працюють близько 500 осі...

докладніше
Збільшення ефективності та надійності енергоцентру.

Збільшення ефективності та надійності енергоцентру.

Гудвеллі Україна (Goodvalley Ukraine) це українська сільськогосподарська компанія, що належить датським інвесторам. Підприємство було засновано в 2004 році. На початку інвестори викупили стару ферму неподалік м. Калуш в Івано-Франківської області, та відновили її за європейським стандартами. Goodval...

докладніше

Заявка на попередній розрахунок

Предварительный расчёт UAДізнайтеся як знизивши витрати на електричну і теплову енергію, поліпшити енергоефективність Вашого підприємства

Ми пропонуємо широкий діапазон високоефективних газопоршневих двигунів потужністю від 100 кВт до 10 МВт з можливістю застосування в різних сферах діяльності.

Високий загальний ККД (до 91%)

Зниження витрат на енергоресурси (< 40%)

Зниження викидів СО2 (до 40%)