Інвестиції агрохолдінга в екологію регіону і чисте виробництво

Агрохолдинг "I&U Group". Капітанівка. Екологія, соціальна відповідальність і нові робочі місця

I&U Group – аграрний холдинг, який більше 20 років реалізує сільськогосподарські проекти в Україні. Компанія займається вирощуванням зернових, олійних культур і цукрових буряків в Кіровоградській обл. I&U Group орієнтована на експорт зернових і входить в п’ятірку найефективніших рослинницьких агрокомпаній України. До складу групи входять підприємство «Капітанівський цукровий завод» та ряд елеваторів: «КАПІТАНІВСЬКИЙ ЗХП», «КУЦІВСЬКИЙ ЗХП», «Новомиргород-Агроконтракт». Агрохолдинг експортує більше 40% виробленого цукру на своєму підприємстві.

Завдання

Будівництво комплексу з переробки органічних відходів дозволяє холдингу I&U Group перетворити відходи цукрового виробництва в сировині для виробництва електричної та теплової енергії, а також істотно поліпшити екологічну ситуацію в с. Капітанівка. Запуск біогазового комплексу дозволить скоротити викиди СО2 на 24 000 тис. тонн в рік.

Результат

У 2020 році Агрохолдинг I&U Group завершив будівництво біогазового комплексу потужністю 6 МВт / год. Будівництво комплексу, який знаходиться поблизу селища Капітанівка Новомиргородського району Кіровоградської області, тривало з грудня 2018 р загальна вартість проекту склала € 23 млн. ЄБРР виділив кредит в розмірі € 13 млн, “Фонд чистих технологій» (ФЧТ) виділив кредит в розмірі € 2 млн. Комплекс переробляє відходи цукрового виробництва і силос в сировину для теплової та електричної енергії. Щорічно комплекс планує виробляти 48 180 МВт «зеленої» електроенергії.

Для виробництва електричної енергії, замовник вибрав обладнання компанії INNIO JENBACHER. Для реалізації проекту компанія КТС Інжиніринг поставила 4 газопоршневих двигунів Jenbacher JMC 420, потужністю 1,5 МВт кожний. Фахівці компанія КТС Інжиніринг запропонували рішення контейнерного типу *, з використанням спеціальної версії двигунів Jenbacher розроблених під особливості біогазу.

У технологічному процесі отримання біогазу без доступу кисню, буде вироблятися біогаз (з вмістом метану 52-65%), насичена азотом технологічна вода з 5% залишком сухих речовин і дегістат (сухий залишок), насичений калієм, азотом і фосфором. Переробка відходів цукрового виробництва в енергію відбувається на гідравлічних реакторах за технологією анаеробних ферментаторів з гідравлічним перемішуванням. Залишки від виробництва біогазу будуть перероблятися в біодобрива: щорічно комплекс буде виробляти 10-12 млн т твердих мінеральних добрив і 80,3 тис. Т – рідких добрив.

Особливості рішення:

 1. Технології та ефективність. Простота і надійність конструкції, низька вартість експлуатації і технічного обслуговування, а також висока ефективність переробки, в порівнянні з іншими методами дозволяє отримувати більшу кількість біогазу з тони субстрату.
 2. Спеціальна версія двигунів Jenbacher. Для досягнення високої надійності і ККД, двигуни Jenbacher були зроблені з урахуванням особливостей використовуваного типу палива.
 3. Розширена гарантія на обладнання Jenbacher. Основними критеріями при виборі обладнання JENBACHER для замовника, стали загальновизнана надійність, високі техніко-економічні показники і наявність в Україні кваліфікованого сервісного обслуговування, в особі компанії КТС Інжиніринг. Для даного проекту компанія надала 3х річну гарантію на обладнання JENBACHER.
jenbacher
Инвестиции агрокохолдинга
чисте виробництво

Основні параметри проекту

 • Тип і кількість обладнання 4 x JMC 420 GS-B.L.
 • Тип газу Біогаз
 • Електрична потужність 4 x 1.500 кВт
 • Електричний ККД 43%
 • Введення в експлуатацію 2020

Роботи КТС Інжиніринг:

 • Поставка обладнання
 • Монтаж обладнання
 • Пуско-налагоджувальні роботи
 • Віддалений моніторинг / підтримка обладнання через систему «myPlant»
 • Комплексне сервісне обслуговування

Більше проектів

Всі проекти
Збільшення ефективності та надійності енергоцентру.

Збільшення ефективності та надійності енергоцентру.

Гудвеллі Україна (Goodvalley Ukraine) це українська сільськогосподарська компанія, що належить датським інвесторам. Підприємство було засновано в 2004 році. На початку інвестори викупили стару ферму неподалік м. Калуш в Івано-Франківської області, та відновили її за європейським стандартами. Goodval...

докладніше
Альтернативна енергетика, як стратегія розвитку агрохолдингу

Альтернативна енергетика, як стратегія розвитку агрохолдингу

До складу агрохолдингу «Галс Агро» входить 2 цукрових заводи, 7 агропромислових фірм, 4 біогазових заводи, ферми з вирощування індиків, свиней, горіхові і яблучні сади, 2 елеватори і комбікормовий завод. «Галс Агро» обробляє близько 40 тис. Га землі в Київській, Чернігівській, Вінницькій і Полтавськ...

докладніше

Заявка на попередній розрахунок

Предварительный расчёт UAДізнайтеся як знизивши витрати на електричну і теплову енергію, поліпшити енергоефективність Вашого підприємства

Ми пропонуємо широкий діапазон високоефективних газопоршневих двигунів потужністю від 100 кВт до 10 МВт з можливістю застосування в різних сферах діяльності.

Високий загальний ККД (до 91%)

Зниження витрат на енергоресурси (< 40%)

Зниження викидів СО2 (до 40%)