Надійне джерело енергопостачання для підприємства із безперервним виробничим циклом

Кременчуцька кондитерська фабрика «Рошен» ПрАТ

Кременчуцька кондитерська фабрика (Roshen) – одне з найстаріших підприємств України, яке спеціалізується на виробництві солодкої продукції. Фабрика була заснована у 1898 році підприємцем П.М. Поддерегінім.

На сьогоднішній день на Кременчуцькій кондитерській фабриці ROSHEN працюють близько 500 осіб, а її виробничі потужності можуть досягати 300 т на добу. Виробництво ROSHEN у Кременчуці орієнтоване на випуск карамельної продукції.

Завдання

Розташування фабрики у центрі Кременчука зумовлює її залежність від регіонального енергопровайдера. Для сучасних виробничих ліній з безперервним циклом роботи надійне електропостачання критично, але міська мережа не може гарантувати та забезпечити стабільну подачу електроенергії.
Вирішенням питання нестабільної роботи централізованої електромережі для підприємства Кременчуцька кондитерська фабрика стала власна генерація енергії.

Результат

Після проведення всіх тендерних процедур, Кременчуцька кондитерська фабрика обрала постачальником рішень компанію KTS Engineering. У рамках контракту було передбачено постачання газопоршневої установки Jenbacher, пуско-налагоджувальні роботи та подальший сервіс обладнання енергоцентру.

У лютому 2022 року було виконано постачання електростанції Jenbacher JMS 416 GS-N.L з паровим котлом-утилізатором, електричною потужністю – 1,2 МВт. У зв’язку з початком війни монтаж обладнання було зупинено до липня 2022 року. У вересні 2022 року когенераційна електростанція Jenbacher була введена нашими фахівцями в експлуатацію.

Для відновлення роботи підприємства під час віялових відключень у листопаді – грудні 2022 року, когенераційна установка Jenbacher була переведена в «Острівний режим» роботи і була введена в паралель з дизель-генератором. Таке рішення дозволило установці Jenbacher нести на собі понад 80% всього навантаження заводу і досягти значної економії.

Особливості рішення

 1. Використання газовихлопу для виробництва пари. Власний енергоцентр «Кременчуцької кондитерської фабрики» забезпечує виробництво 1,2 МВт електричної потужності, і 1.2 МВт теплової енергії для підігріву гарячої води для опалення та технологічних потреб, а також теплова потужність газовихлопу направляється на парові котли, що діють, для зниження споживання природного газу газовими котлами.
 2. Зниження ризиків та економічний ефект. Нове обладнання Jenbacher забезпечить надійне енергопостачання підприємства Кременчуцька кондитерська фабрика (Roshen), дозволить додатково та без витрат газу виробляти 809 кг/год промислової пари, яка використовується при виробництві солодощів на фабриці. Незважаючи на те, що ціна газу зараз перебуває на історичних піках, для бізнесу, який має довгий горизонт планування, власний енергоцентр на тлі періодичних перебоїв електропостачання, які спричиняють збої у виробництві, є комерційно вигідним.

Основні параметри проєкту

 • Тип і кількість обладнання: 1 x JMC 416 GS-N.L
 • Тип газу: Природний
 • Електрична потужність: 1 x 1.202 кВт
 • Теплова потужність: 1 x 1.269 кВт
 • Загальний ККД: 88,4%
 • Генеральний підрядник: КТС Інжиніринг
 • Введення в експлуатацію: вересень 2022

Роботи КТС Інжиніринг:

 • Аналіз існуючої схеми роботи
 • Підбір оптимального технічного рішення
 • Поставка обладнання
 • Монтажні роботи обладнання на майданчику
 • Пуско-налагоджувальні роботи
 • Онлайн контроль роботи обладнання в режимі реального часу через систему віддаленого моніторингу «myPlant»
 • Комплексне сервісне обслуговування

Більше проектів

Всі проекти
Збільшення ефективності та надійності енергоцентру.

Збільшення ефективності та надійності енергоцентру.

Гудвеллі Україна (Goodvalley Ukraine) це українська сільськогосподарська компанія, що належить датським інвесторам. Підприємство було засновано в 2004 році. На початку інвестори викупили стару ферму неподалік м. Калуш в Івано-Франківської області, та відновили її за європейським стандартами. Goodval...

докладніше
Альтернативна енергетика, як стратегія розвитку агрохолдингу

Альтернативна енергетика, як стратегія розвитку агрохолдингу

До складу агрохолдингу «Галс Агро» входить 2 цукрових заводи, 7 агропромислових фірм, 4 біогазових заводи, ферми з вирощування індиків, свиней, горіхові і яблучні сади, 2 елеватори і комбікормовий завод. «Галс Агро» обробляє близько 40 тис. Га землі в Київській, Чернігівській, Вінницькій і Полтавськ...

докладніше

Заявка на попередній розрахунок

Предварительный расчёт UAДізнайтеся як знизивши витрати на електричну і теплову енергію, поліпшити енергоефективність Вашого підприємства

Ми пропонуємо широкий діапазон високоефективних газопоршневих двигунів потужністю від 100 кВт до 10 МВт з можливістю застосування в різних сферах діяльності.

Високий загальний ККД (до 91%)

Зниження витрат на енергоресурси (< 40%)

Зниження викидів СО2 (до 40%)