Збільшення ефективності та надійності енергоцентру.

ТОВ Гудвеллі Україна. Модернізація енергоцентру підприємства.

Гудвеллі Україна (Goodvalley Ukraine) це українська сільськогосподарська компанія, що належить датським інвесторам. Підприємство було засновано в 2004 році. На початку інвестори викупили стару ферму неподалік м. Калуш в Івано-Франківської області, та відновили її за європейським стандартами. Goodvalley Ukraine була однією з перших компаній в Україні, яка зайнялася вирощуванням добре розвинених свиней з високим показником зростання.

До складу сільськогосподарської компанія «Гудвеллі Україна» входить 7 сучасних свиноферм, корівник, елеватор та біогазовий завод. Земельний банк підприємства 19 тис. га. Біогазовий завод розпочав роботу у 2014 р., на повну потужність завод вийшов в 2016 р. Біогаз виробляється «Гудвеллі Україна» з відходів виробництва свиней, відходів корівників та кукурудзяного силозу. Починаючи з 2015 р. завод забезпечував електричною та тепловою енергією 7 своїх свинокомплексів.

Завдання

У 2021 році замовник запланував провести аналіз ефективності та можливу модернізацію енергоцентру із заміною когенераційного обладнання та корегуванням теплової схеми. Важливим аспектом модернізації замовник визначив для себе надійність когенераційного обладнання для вироблення «зеленої» електроенергії.

Результат

В лютому 2022 року на підприємстві «Гудвеллі Україна», в м. Калуш, фахівцями «КТС Інжиніринг» був виконаний демонтаж когенераційної установки іншого виробника електричною потужністю 1 166 кВт, та виконана поставка нової когенераційної установки Jenbacher JMS 416 GS-B.L., електричною потужністю 1 202 кВт.
У зв’язку з початком війни, монтаж обладнання був призупинений та продовжений в квітні, в процесі якого була замінена система вентиляції приміщення, виконана модернізація теплової схеми та котла-утилізатора вихлопних газів (обв’язка байпасом з автоматичними засувками). В травні 2022 року обладнання було введене в експлуатацію та підписано довгостроковий сервісний договір на 10 років.
Основними критеріями при виборі обладнання JENBACHER для замовника стали загальновизнана надійність, високі техніко-економічні показники, ефективність і наявність в Україні кваліфікованого сервісного обслуговування, в особі компанії КТС Інжиніринг.

Особливості рішення

 1. Спеціальна версія двигунів Jenbacher. Для досягнення високої надійності і ККД, двигуни Jenbacher були зроблені з урахуванням особливостей використовуваного типу бiогазового палива.
 2. Ефективність і надійність. Установки INNIO Jenbacher переробляють біогаз по всьому світу і є галузевим зразком надійності і ефективності при роботі на найскладніших типах газу.
 3. Кваліфікований сервіс. Професійний сервіс від технічних фахівців компанії КТС Інжиніринг, забезпечує замовника впевненість в стабільній віддачі біогазові установки у весь час експлуатації.
 4. Онлайн моніторинг обладнання в режимі реального часу. Замовник був підключений до системи віддаленої сервісної підтримки «My plant», що дозволяє аналізувати дані в реальному часі, підвищуючи доступність, надійність, працездатність обладнання і ефективність їх технічного обслуговування.

Основні параметри проєкту

 • Тип і кількість обладнання: 1 x JMC 416 GS-B.L.
 • Тип газу: Біогаз
 • Електрична потужність: 1 x 1.202 кВт
 • Теплова потужність: 1 x 1.269 кВт
 • Загальний ККД: 88,4%
 • Генеральний підрядник: КТС Інжиніринг
 • Введення в експлуатацію: травень 2022

Роботи КТС Інжиніринг:

 • Аналіз існуючої схеми роботи
 • Підбір оптимального технічного рішення
 • Демонтаж когенераційної установки іншого виробника
 • Поставка обладнання
 • Монтажні роботи обладнання на майданчику
 • Модернізація теплової схеми
 • Пуско-налагоджувальні роботи
 • Онлайн контроль роботи обладнання в режимі реального часу через систему віддаленого моніторингу «myPlant»
 • Комплексне сервісне обслуговування

Більше проектів

Всі проекти
Альтернативна енергетика, як стратегія розвитку агрохолдингу

Альтернативна енергетика, як стратегія розвитку агрохолдингу

До складу агрохолдингу «Галс Агро» входить 2 цукрових заводи, 7 агропромислових фірм, 4 біогазових заводи, ферми з вирощування індиків, свиней, горіхові і яблучні сади, 2 елеватори і комбікормовий завод. «Галс Агро» обробляє близько 40 тис. Га землі в Київській, Чернігівській, Вінницькій і Полтавськ...

докладніше
Інвестиції агрохолдінга в екологію регіону і чисте виробництво

Інвестиції агрохолдінга в екологію регіону і чисте виробництво

I&U Group - аграрний холдинг, який більше 20 років реалізує сільськогосподарські проекти в Україні. Компанія займається вирощуванням зернових, олійних культур і цукрових буряків в Кіровоградській обл. I&U Group орієнтована на експорт зернових і входить в п'ятірку найефективніших рослинницьки...

докладніше

Заявка на попередній розрахунок

Предварительный расчёт UAДізнайтеся як знизивши витрати на електричну і теплову енергію, поліпшити енергоефективність Вашого підприємства

Ми пропонуємо широкий діапазон високоефективних газопоршневих двигунів потужністю від 100 кВт до 10 МВт з можливістю застосування в різних сферах діяльності.

Високий загальний ККД (до 91%)

Зниження витрат на енергоресурси (< 40%)

Зниження викидів СО2 (до 40%)