Звалищний газ

Перетворіть відходи в енергію ефективно з рішеннями КТС ІНЖИНІРИНГ

Утворення відходів неминуче в умовах постійно зростаючої чисельності населення. Але замість того, щоб просто дозволити відходам гнити, тепер можна пустити їх в роботу, що одночасно допоможе навколишньому середовищу і забезпечить ваш бізнес енергією. Звалищний газ утворюється при анаеробному розкладанні органічних речовин в твердих побутових відходах (ТПВ) і промислових відходах. Виробляйте теплову енергію та електроенергію за допомогою газових двигунів Jenbacher, які працюють на газі з полігонів ТПВ.

Як це працює

Для запобігання виділенню парникових газів в атмосферу, уникаючи при цьому неприємних запахів і пожеж, звалищний газ необхідно безперервно добувати в контрольованому режимі. Перфоровані труби закладаються в тіло сміттєзвалища і з’єднуються між собою трубопровідною системою з виходом на загальні гребінки. Використовуючи вакуумний компресор, газ висмоктується з тіла полігону.

На склад звалищного газу і швидкість його відтворення в першу чергу впливають відходи. ТПВ містять від 100 до 300 кг органічного вуглецю на тонну. Мікроорганізми, без особливих зусиль перетворюють органічний вуглець в звалищний газ через процеси анаеробного зброджування. На газоутворення впливають такі фактори, як склад відходів, висота і щільність зберігання відходів на полігоні, температура повітря і рівень опадів. Видобуток звалищного газу починається через кілька років після того, як відходи пролежать на полігоні, і триває від 8 до 30 років. При теплотворній здатності від 3,5 до 5,5 кВт · год в Нм3 (35-55% метану), звалищний газ являє собою відмінне паливо для газових двигунів, яке може ефективно використовуватися для вироблення електроенергії.

Переваги та особливості

  • Надійність і стабільна робота. Широкий спектр газових двигунів INNIO Jenbacher спеціально розроблений для роботи при повному навантаженні з високою ефективністю, незважаючи на низьку теплотворну здатність газу, коливання складу та тиску газу.

  • Спеціальні версії двигунів. Високоякісні і спеціально розроблені деталі двигуна протистоять агресивним домішкам, які зазвичай містяться в цьому типі палива.

  • Ефективність. Електрична ефективність до 42%.

  • Екологія. Альтернативна утилізація звалищного газу при одночасному використанні його як джерела енергії. Комплексні рішення контролю вихлопних газів відповідають стандартам екології.

  • Джерело прибутку. Доходи від виробництва електроенергії і тепла при подачі в державну мережу. Кредити або спеціальні тарифи на відновлювальні джерела енергії «Зелений» тариф.

  • Мобільність і швидке введення в експлуатацію. Компактні установки в контейнерному виконанні легко переміщуються і пристосовуються до будь-яких змін проектних рішень.

На території України встановлено 18 газових двигунів INNIO Jenbacher для спалювання звалищного газу. У глобальному масштабі газові двигуни INNIO Jenbacher застосовуються в більш ніж 1700+ звалищних проектах по всьому світу.

Компанія КТС Інжиніринг спільно з INNIO Jenbacher пропонує своїм клієнтам використовувати накопичений досвід, рекомендації і готові рішення, перевірені часом. Будь ласка, зв’яжіться з фахівцями КТС Інжиніринг і обговоріть Ваші вимоги.

Більше рішень

Всі рішення