Промисловість

Самостійна виробка енергоресурсів - ефективний інструмент зниження енерговитрат промислових підприємств.

Для підвищення конкурентоспроможності та стійкості на ринку, підприємствам необхідно постійно вдосконалювати свої технологічні процеси і знаходити рішення щодо зниження собівартості продукції, що випускається. Однією з основних статей витрат промислових підприємств є витрати на споживані енергоресурси, які, в залежності від виду продукції, що випускається, можуть становити 10 – 70% їх собівартості. Власне виробництво електричної і теплової енергії за допомогою міні – ТЕЦ є перевіреним інструментом досягнення вищевказаних цілей в країнах ЄС.

Як це працює

Технологічні процеси більшості промислових підприємств характеризуються одночасним споживанням електричної і теплової енергії. Як правило, електрична енергія постачається зовнішніми електромережами, а теплова – виробляється власними котельнями з використанням природного газу. Для істотного зниження витрат на енергоспоживання і, відповідно, зниження собівартості продукції необхідна альтернативна, більш ефективна технологія енергопостачання.

Найбільш високу ефективність виробництва енергоресурсів в даний час демонструють газопоршневі когенераційні установки. Наприклад, для сучасних установок виробництва JENBACHER електричний ККД становить до 46,7%, а з урахуванням відбору тепла коефіцієнт використання палива досягає 90%. Це дозволяє істотно знизити частку витрат на енергоносії в собівартості виробленої електричної та теплової енергії.

Переваги і особливості

  • Отримання дешевої електричної і теплової енергії для потреб підприємства. Собівартість енергії власної міні-ТЕЦ нижче тарифів на 40 – 60%, що дозволяє станції окупатися за період від 2 до 4 років в залежності від параметрів і умов експлуатації.

  • Високий ККД. Загальний коефіцієнт використання палива в установках досягає 90%. Виробляйте електрику з ККД в 47%, а разом з теплом аж до 90%.

  • Енергонезалежність і енергоефективність. Повна незалежність від регіональних енергомереж, а, отже, і від зростання тарифів. Відсутність витрат на будівництво підвідних та розподільчих мереж. ТЕЦ зводиться поблизу від об’єктів. Низькі інвестиційні витрати, можливість регулювати потужність.

  • Надійність і простота експлуатації. Ремонт агрегату на місці, низькі експлуатаційні витрати і малі розміри, тобто низькі інвестиційні витрати, можливість кластеризації (паралельна робота декількох установок).

  • Технологічність і інноваційність. Запатентована унікальна система контролю згоряння сумішей.

  • Робота при пікових навантаженнях. Повна потужність досягається до 2 хвилин.

  • Ергономічність і мобільність. Можливість виконання у всепогодному, шумозахисному кожусі модульного типу для розміщення на території або відкрите виконання для установки в будівлі, наприклад існуючої котельні.

Команда фахівців КТС Інжиніринг готова надати техніко-економічний розрахунок програми зниження витрат для підприємств з енергоспоживанням від 300 кВт і вище.

Власна генерація – найкраща інвестиція в розвиток підприємства!

Більше рішень

Всі рішення