Тепличні комплекси

Устаткування INNIO JENBАCHER допомагає ефективно вирощувати овочі, салат, ягоди та інші рослини в тепличних комплексах.

Переваги використання когенерації в тепличних комплексах виходять далеко за рамки простого обігріву та освітлення. При використанні в тепличних комплексах системи комбінованого виробництва електроенергії і тепла (когенерації), газові двигуни INNIO Jenbacher поставляють не тільки електроенергію і тепло, а й діоксид вуглецю (CO 2 ) для підживлення рослин.

Під час зростання врожаю, рослини перетворюють СО2 , що знаходиться в повітрі, у вуглець за допомогою фотосинтезу. Тепличні рослини поглинають більшу кількість СО2 через збільшенння штучного освітлення. Збагачення тепличного комплексу CO2 , дозволяє значно збільшити показники зростання і врожайності.

Як це працює

Стандартизована технологія тепличних ТЕЦ заснована на газопоршневих двигунах INNIO Jenbacher, доповнених каталізатором, теплообмінником та іншим допоміжним обладнанням. Весь набір устаткування є єдиним комплексним рішенням. Енергія, що виробляється системами когенерації газових двигунів, включає електроенергію, тепло і CO2 з вихлопних газів двигуна. Коли природний газ спалюється в двигуні, на кубічний метр природного газу виробляється майже 1,8 кг CO2 . Після очищення вихлопних газів за допомогою спеціальних каталітичних нейтралізаторів (виборче каталітичне відновлення (SCR) і окислення) їх охолоджують за допомогою теплообмінника до температури близько 50° С і подають у тепличний комплекс для збагачення СО2 .

INNIO Jenbacher прагне забезпечити максимальну безпеку рослинності, тому спеціальний пристрій вимірювання та захисту забезпечує постійний контроль рівня вихлопних газів.

Переваги та особливості

  • Ефективність круглий рік. Акумулювання тепла дозволяє забезпечити постачання CO2 теплом незалежно від пори року.

  • Отримання дешевої електричної і теплової енергії. Собівартість енергії власної міні-ТЕЦ нижче мережевих тарифів на 40 – 60%, що дозволяє станції окупатися за період від 2 до 4 років в залежності від параметрів і умов експлуатації.

  • Високий ККД. Загальний коефіцієнт використання палива в установках досягає 90%. Виробляйте електрику з ККД в 47 %, а разом з теплом аж до 90% . Вихід на повну потужність за 2 хвилини.

  • Енергонезалежність і енергоефективність. Незалежність від регіональних енергомереж, а, отже, і від зростання тарифів. Відсутність витрат на будівництво підвідних та розподільчих мереж. ТЕЦ зводиться поблизу від об’єктів. Низькі інвестиційні витрати, можливість регулювати потужність. Можливість подачі електроенергії в громадську мережу.

  • Надійність і безпека. Система управління двигуном DIA.NE* XT забезпечує високу ступінь експлуатаційної безпеки та працездатності, а також надійності завдяки вбудованим засобам управління штучним освітленням рослин.

  • Екологія. Збіднена суміш LEANOX* і спалювання палива з низьким рівнем викидом сухих газів (DLE) гарантують вкрай низький рівень викидів.

  • Додатковий дохід. Система комбінованого виробництва тепла та електроенергії за допомогою газопоршневих двигунів Jenbacher, дозволяють отримувати додатковий дохід при перенаправленні надлишків виробленої електроенергії в громадську мережу.

KTS Engineering пропонує передові енергоефективні рішення щодо забезпечення тепличних комплексів електричною та тепловою енергією, а також діоксидjм вуглецю CO2 для підживлення рослин.

Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо Вам вирішити питання енергоефективності під ключ.

Більше рішень

Всі рішення