Біогаз

Газопоршневі установки JENBACHER дозволяють виробляти енергію з біогазу.

Біогаз – це джерело теплової енергії, електроенергії і добрив. Біогаз може утворюватися з відходів сільського господарства і тваринництва. Безкиснева ферментація дозволяє переробити безліч органічних відходів, одержуваних від сільськогосподарської, харчової промисловості та виробництва кормів. Така переробка дає можливість використовувати вироблений газ в установках INNIO Jenbacher для виробництва енергії. Відпрацьовані роками рішення INNIO Jenbacher гарантують стабільне вироблення електроенергії на основі біогазу. Вироблена енергія може живити громадські енергомережі, промислові потужності і забезпечувати особисті потреби в електроенергії. А теплова енергія – стати джерелом централізованого теплопостачання або обігріву приватних об’єктів.

Як це працює

Біогаз складається з метану і вуглекислого газу. Склад біогазу може коливатися: 45-87% метану і 13-55% вуглекислого газу, також в ньому зазвичай присутні домішки водню і сірководню. Після очищення біогазу від вуглекислого газу, утворюється биометан – абсолютний аналог природного газу, який відрізняється тільки походженням.

Процес вироблення біогазу розділяється на три етапи: підготовка органічної сировини, ферментація і подальша обробка залишкового матеріалу.

Спочатку органічний матеріал збирається в спеціальну яму, яка піддається стерильній обробці для видалення шкідливих мікробів, і переміщається в біореактор. Біогаз, вироблений в біореакторі, збирається в резервуар для зберігання газу для забезпечення безперервного постачання газу незалежно від змін в сфері видобутку газу. Нарешті, біогаз подається в газопоршневу установку, яка забезпечує генерацію електричної і теплової енергії.

Переваги та особливості

  • Отримання прибутку з відходів. Альтернативна утилізація посліду, рідкого гною і біологічних відходів з одночасним виробленням електроенергії, дозволяє вирішити питання і відходів, і отримання додаткового прибутку за рахунок реалізації електроенергії в мережу.

  • Ефективність і надійність. Установки INNIO Jenbacher переробляють біогаз по всьому світу і є галузевим зразком надійності і ефективності при роботі на найскладніших типах газу.

  • Екологія. Скорочення парникового ефекту.

  • Високий ККД. Висока ефективність локальної когенерації. Виробляйте електрику з ККД в 47%, а разом з теплом аж до 90%.

  • Високоякісне добриво. Субстрат, що залишається, використовується як високоякісне сільськогосподарське добриво, що відрізняється нейтралізованої кислотою, більш високим показником кислотності pH , збереженням поживних речовин і відсутністю запаху. Осад дигестора – високоякісне сільськогосподарське добриво, яке можна використовувати в своєму господарстві або продавати.

КТС Інжиніринг підготує технічно грамотні рішення для Вашого проекту, професійно змонтує і обслужить газові генератори INNIO Jenbacher. Газові двигуни компанії INNIO Jenbacher відомі на ринку тим, що мають самий високий рівень електричної ефективності, а в поєднанні з професійним сервісним обслуговуванням спільно з компанією КТС Інжиніринг надають впевненості нашим клієнтам в стабільній віддачі від своєї біогазової установки.

Будь ласка, зв’яжіться з фахівцями КТС Інжиніринг і обговоріть Ваші вимоги.

Більше рішень

Всі рішення