Транспортування і зберігання нафти і газу

Родовища вуглеводнів в більшості випадків знаходяться далеко від кінцевих споживачів. По трубопроводах у всьому світі транспортуються мільярди кубічних метрів газу і рідин нафтопродуктів, часто на великі відстані. При цьому для забезпечення транспорту газу часто потрібне використання самого газу, що транспортується, в якості палива для обладнання компресорних станцій.

Як це працює

Baker Hughes випускає турбокомпресорні агрегати з турбінами стаціонарного і авіаційного типів, які працюють з винятковою надійністю у віддалених і часто суворих умовах на наявних видах газу.

Для компресорних станцій з надійним електропостачанням Baker Hughes розробив ефективне і компактне рішення – інтегрований компресор. При створенні такого високоефективного продукту була використана комбінація 4 перевірених технологій: компресор, система магнітних підшипників, високошвидкісний двигун, високочастотний привід.

Переваги та особливості

  • Виняткова надійність. Надійність підтверджена десятиліттями успішної експлуатації в усьому світі, наявність комплексних рішень і широкої лінійки потужностей обладнання виводить Baker Hughes в лідери ринку виробників обладнання для транспорта газу і вуглеводнів.

  • Індивідуальні рішення. Baker Hughes пропонує індивідуальні рішення для газових компаній і компресорних станцій, з управління транспортуванням і розподілом з низьким рівнем шуму.

  • Інноваційність. Baker Hughes пропонує інноваційні комплексні рішення, широкий асортимент обладнання та сервісів для нафтогазової галузі.

Baker Hughes лідер світового ринку виробників обладнання для транспорту газу і вуглеводнів!

Більше рішень

Всі рішення