Нафтогазова промисловість

Ефективна генерація енергії для видобутку, транспортування і переробки нафти і газу

Сьогодні при постійно мінливих умовах експлуатації нафти і природного газу на першому місці стоїть економічна ефективність і захист навколишнього середовища. Спираючись на більш ніж віковий досвід і новаторські досягнення, газопоршневі двигуни INNIO Waukesha забезпечують надійне, ефективне та екологічне виробництво електроенергії для мобільного і стаціонарного застосування. Устаткування Waukesha можна знайти прцюючим в морі та у віддалених куточках земної кулі на всіх етапах роботи з нафтою – при розвідці і видобутку, транспортуванні і зберіганні, переробці та збуті.

Основні сфери застосування:

 • Закачування в пласт
 • Перекачування нафти і газу
 • Послідовна переробка

Як це працює

Закачування в пласт. Вторинні методи видобутку дозволяють нафтовидобувникам добувати більше нафти зі старих свердловин. Багато з цих технологій включають процеси впорскування, в яких використовуються компресори. Газові двигуни INNIO Waukesha широко використовуються для харчування компресорів на виробничих майданчиках. Зазвичай вони працюють на неочищеному газі, здобутому безпосередньо з гирла свердловини. Для здійснення газліфта компресор впорскує газ в обсадну колону нафтової свердловини, де він проходить через підйомні клапани на різних рівнях, що призводить до підйому нафти із свердловини. Для впорскування газу компресор впорскує газ в нафтовій пласт, щоб підвищити тиск і виштовхнути більше нафти і газу через трубу свердловини.

Перекачування нафти і газу. Перекачуючі газові трубопроводи тягнуться на сотні миль, і в міру того, як газ рухається по трубопроводу, тиск в ньому падає, що уповільнює потік газу. Для підвищення тиску в трубопроводі і підтримки руху газу розміщені компресори в різних точках вздовж трубопроводу. У місцях, де електроенергія недоступна або ненадійна, для руху газу необхідна надійна система забезпечення компресора енергією. Компресори , що працюють на тому же газі, який вони стискають, є економічною альтернативою компресорів, що працюють на електроенергії.

Послідовна переробка. Перед тим, як надійти в продаж в якості палива, неочищений природний газ проходить багатоетапну обробку. Двигуни Waukesha на природному газі зі змінною частотою обертання пускають у хід компресори, які підвищують тиск і викликають циркуляцію газу на різних етапах обробки, покращують умови для хімічних реакцій, а також відновлюють і повторно стискають оброблений газ.

Переваги і Особливості

 • Міцний: газові двигуни INNIO Waukesha функціонують з вийнятковим ступенем надійності в суворих умовах.

 • Допустимість видів палива: газові двигуни Waukesha можуть працювати на промисловому газі вельми широкого діапазону якості.

 • Велика продуктивність: двигуни Waukesha працюють на повній потужності на великих висотах і при підвищеній температурі навколишнього середовища.

 • Регулювання частоти обертання: широкий діапазон регулювання газових двигунів справляється з експлуатацією при частковому навантаженні краще, ніж електричні компресори.

 • Скорочення енергетичних витрат: утримане тепло витраченої енергії (вихлоп) використовується для інших процесів, що знижує енергетичні та експлуатаційні витрати, а також викиди вуглецю.

 • Вихлопна гнучкість: INNIO пропонує технологічні рішення для задоволення більшості місцевих вимог до якості повітря.

 • Менше викидів на одиницю потужності: газові двигуни Waukesha на збагаченій суміші з триходовим каталізатором дозволяють досягти більшої потужності на майданчику, а значить, більшої продуктивності і ефективності.

 • Загальне управління двигуном: система повністю інтегрованого управління та діагностики оптимізує продуктивність двигуна і максимізує безупинну роботу.

Більше рішень

Всі рішення