Житлові комплекси та ЖКГ

Власна міні-ТЕЦ в житловому комплексі - це можливість не залежати від централізованого теплопостачання, економити на енергії і навіть заробляти.

Будівництво власної міні-ТЕЦ вирішує проблеми з енергоресурсами для житлових комплексів або невеликих районів, є альтернативою і рішенням, у випадках складнощів з підключенням до розподільних мереж централізованих структур.

Основна перевага когенераційних міні-ТЕЦ, в порівнянні з традиційними котельнями, полягає в можливості більш ефективного використання палива, що спалюється. Гаряче водопостачання та опалення покривається тепловою потужністю міні-ТЕЦ. Електроенергія, що виробляється, забезпечує власні потреби, а надлишки, в разі необхідності, можуть експортуватися в мережу за ствердженим тарифом.

Як це працює

У міні-ТЕЦ також можна реконструювати існуючу котельню. Перевага цього формату – використання вже наявних ресурсів – землі, будівлі котельні, природного газу теплових мереж, при цьому забезпечується максимальний ККД.

Міні-ТЕЦ на базі газопоршневих двигунів JENBACHER встановлюються поблизу від споживача. Споживачами можуть бути школи, лікарні, готелі, житлові будинки, бізнес-центри, спортивні комплекси та інші громадські та комерційні установи. Близьке розташування і сучасні установки допомагають виключити при роботі ТЕЦ втрати енергії в ході розподілу енергії, що часто притаманне централізованій системі енергопостачання.

Переваги та особливості

  • Джерело доходу. Створення постійного джерела доходів за рахунок продажу теплової та електричної енергії споживачам. Вкладення у власну інфраструктуру, а не в структуру мережевих компаній.

  • Швидка окупність. Собівартість енергії власної міні-ТЕЦ нижче тарифів на 40 – 60%, що дозволяє станції окупатися за період від 2 до 4 років в залежності від параметрів і умов експлуатації.

  • Конкурентна перевага. Підвищення привабливості продаваних метрів за рахунок надійності та автономності енергопостачання при зниженні вартості на оплату за електроенергію і тепло.

  • Надійність і простота експлуатації. Висока надійність, зниження аварій в енергопостачанні. Ремонт агрегату на місці, низькі експлуатаційні витрати і малі розміри, тобто низькі інвестиційні витрати, можливість кластеризації (паралельна робота декількох установок).

  • Висока ефективність. Високій електричний ККД, високий коефіцієнт використання палива, зниження витрат за рахунок власного виробництва електроенергії і тепла, висока адаптивність до зміни навантаження.

  • Ергономічність і мобільність. Можливість виконання у всепогодному, шумозахисному кожусі модульного типу для розміщення на території або відкрите виконання для установки в будівлі. Екологічно чисті версії обладнання, дозволяють використовувати JENBACHER в країнах з найбільш жорсткими екологічними вимогами.

  • Енергонезалежність і енергоефективність. Повна незалежність від регіональних енергомереж, а, отже, і від зростання тарифів. Відсутність витрат на будівництво підвідних та розподільчих мереж. ТЕЦ зводиться поблизу від об’єктів. Низькі інвестиційні витрати, можливість регулювати потужність.

KTS Engineering пропонує рішення по забезпеченню енергонезалежності окремих житлових будинків і цілих мікрорайонів, будівель комерційного призначення, адміністративних і громадських будівель, в тому числі стадіонів, лікарень, парків та закладів сфери освіти.

Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо Вам вирішити питання енергоефективності.

Більше рішень

Всі рішення