Альтернативна енергетика, як стратегія розвитку агрохолдингу

Галс Агро. Збільшення потужності власної генерації

До складу агрохолдингу «Галс Агро» входить 2 цукрових заводи, 7 агропромислових фірм, 4 біогазових заводи, ферми з вирощування індиків, свиней, горіхові і яблучні сади, 2 елеватори і комбікормовий завод. «Галс Агро» обробляє близько 40 тис. Га землі в Київській, Чернігівській, Вінницькій і Полтавській області. У «Галс-Агро» працює понад 1500 осіб.

Напрямок альтернативної енергетики компанія почала розвивати в 2016 році, а в 2017 р «Галс Агро» залучив кредит в сумі € 10 млн. Кредитні кошти були використані на будівництво і введення в експлуатацію 3-х біогазових заводів загальною потужністю 6 МВт в Чернігівській і Київській областях. Біогазові заводи експлуатує одна з компаній холдингу – «Городище-Пустоварівське аграрна компанія». Біогаз виробляється «Галс Агро» з органічних відходів сільського господарства і цукрового виробництва – жому цукрового буряка, силосу енергетичних культур, гною великої рогатої худоби і свиней. Плановий річний обсяг – 23,3 млн. Кубометрів біогазу, з яких можна виробити 51,5 млн кВт / год електроенергії.

Тепло, отримане в процесі виробництва, використовується для потреб холдингу і підтримання особливого мікроклімату в резервуарах для зброджування: опалення тваринницьких комплексів і розвитку тепличного господарства. Зброджених в біогазову установку субстрат є добривом для вирощування екологічно чистих продуктів на сільськогосподарських угіддях «Галс Агро». Загальна вартість проекту становить близько 17 млн. Євро.

Завдання

Згідно зі стратегією розвитку агрохолдингу “Галс-Агро”, в 2021 заплановано розширення двох діючих енергоцентрів: в с. Линовиця, збільшення потужності власної генерації з 2,4 МВт до 6,9 МВт, в с. Журавка, збільшення потужності власної генерації з 1,2 МВт до 3,9 МВт.

Результат

Для розширення діючих енергоцентрів, замовник вибрав обладнання компанії INNIO JENBACHER. Для реалізації проекту, були закуплені 4 газопоршневих двигуна Jenbacher JMC 420, електричною потужністю 1,5 МВт кожний і 1 газопоршневий двигун Jenbacher JMC 416, електричною потужністю 1,2 МВт.

Фахівці компанія КТС Інжиніринг запропонували рішення контейнерного типу *, з використанням спеціальної версії двигунів Jenbacher розроблених під особливості біогазу.

Особливості рішення:

 1. Спеціальна версія двигунів Jenbacher. Для досягнення високої надійності і ККД, двигуни Jenbacher були зроблені з урахуванням особливостей використовуваного типу палива.
 2. Надійність обладнання Jenbacher. Основними критеріями при виборі обладнання JENBACHER для замовника, стали наявність в Україні кваліфікованого сервісного обслуговування, в особі компанії КТС Інжиніринг, та реальний досвід експлуатації обладнання, який довів високу надійність обладнання та високі техніко-економічні показники.
проект агрохолдингу
проект агрохолдінгу
проект агрохолдингу
energy
jenbacher
jenbacher
jenbacher
jenbacher
jenbacher
проект агрохолдингу
проект агрохолдингу

Основні параметри проекту:

 • Тип і кількість обладнання 4 x JMC 420 GS-B.L, 1 x JMC 416 GS-B.L.
 • Тип газу Біогаз
 • Електрична потужність 4 x 1.500 кВт, 1 x 1.200 кВт
 • Теплова потужність 4 x 913 кВт, 1 x 730 кВт
 • Постачальник обладнання КТС Інжиніринг
 • Дата поставки 2020-2021
 • Запланована дата введення в експлуатацію 2021-2022

Роботи КТС Інжиніринг:

 • Поставка обладнання
 • Монтаж обладнання
 • Пуско-налагоджувальні роботи
 • Віддалений моніторинг / підтримка обладнання через систему «myPlant»
 • Комплексне сервісне обслуговування

Більше проектів

Всі проекти
Збільшення ефективності та надійності енергоцентру.

Збільшення ефективності та надійності енергоцентру.

Гудвеллі Україна (Goodvalley Ukraine) це українська сільськогосподарська компанія, що належить датським інвесторам. Підприємство було засновано в 2004 році. На початку інвестори викупили стару ферму неподалік м. Калуш в Івано-Франківської області, та відновили її за європейським стандартами. Goodval...

докладніше
Інвестиції агрохолдінга в екологію регіону і чисте виробництво

Інвестиції агрохолдінга в екологію регіону і чисте виробництво

I&U Group - аграрний холдинг, який більше 20 років реалізує сільськогосподарські проекти в Україні. Компанія займається вирощуванням зернових, олійних культур і цукрових буряків в Кіровоградській обл. I&U Group орієнтована на експорт зернових і входить в п'ятірку найефективніших рослинницьки...

докладніше

Заявка на попередній розрахунок

Предварительный расчёт UAДізнайтеся як знизивши витрати на електричну і теплову енергію, поліпшити енергоефективність Вашого підприємства

Ми пропонуємо широкий діапазон високоефективних газопоршневих двигунів потужністю від 100 кВт до 10 МВт з можливістю застосування в різних сферах діяльності.

Високий загальний ККД (до 91%)

Зниження витрат на енергоресурси (< 40%)

Зниження викидів СО2 (до 40%)