Альтернативна енергетика, як стратегія розвитку агрохолдингу

Галс Агро. Збільшення потужності власної генерації

До складу агрохолдингу «Галс Агро» входить 2 цукрових заводи, 7 агропромислових фірм, 4 біогазових заводи, ферми з вирощування індиків, свиней, горіхові і яблучні сади, 2 елеватори і комбікормовий завод. «Галс Агро» обробляє близько 40 тис. Га землі в Київській, Чернігівській, Вінницькій і Полтавській області. У «Галс-Агро» працює понад 1500 осіб.

Напрямок альтернативної енергетики компанія почала розвивати в 2016 році, а в 2017 р «Галс Агро» залучив кредит в сумі € 10 млн. Кредитні кошти були використані на будівництво і введення в експлуатацію 3-х біогазових заводів загальною потужністю 6 МВт в Чернігівській і Київській областях. Біогазові заводи експлуатує одна з компаній холдингу – «Городище-Пустоварівське аграрна компанія». Біогаз виробляється «Галс Агро» з органічних відходів сільського господарства і цукрового виробництва – жому цукрового буряка, силосу енергетичних культур, гною великої рогатої худоби і свиней. Плановий річний обсяг – 23,3 млн. Кубометрів біогазу, з яких можна виробити 51,5 млн кВт / год електроенергії.

Тепло, отримане в процесі виробництва, використовується для потреб холдингу і підтримання особливого мікроклімату в резервуарах для зброджування: опалення тваринницьких комплексів і розвитку тепличного господарства. Зброджених в біогазову установку субстрат є добривом для вирощування екологічно чистих продуктів на сільськогосподарських угіддях «Галс Агро». Загальна вартість проекту становить близько 17 млн. Євро.

Завдання

Згідно зі стратегією розвитку агрохолдингу “Галс-Агро”, в 2021 заплановано розширення двох діючих енергоцентрів: в с. Линовиця, збільшення потужності власної генерації з 2,4 МВт до 6,9 МВт, в с. Журавка, збільшення потужності власної генерації з 1,2 МВт до 3,9 МВт.

Результат

Для розширення діючих енергоцентрів, замовник вибрав обладнання компанії INNIO JENBACHER. Для реалізації проекту, були закуплені 4 газопоршневих двигуна Jenbacher JMC 420, електричною потужністю 1,5 МВт кожний і 1 газопоршневий двигун Jenbacher JMC 416, електричною потужністю 1,2 МВт.

Фахівці компанія КТС Інжиніринг запропонували рішення контейнерного типу *, з використанням спеціальної версії двигунів Jenbacher розроблених під особливості біогазу.

Особливості рішення:

 1. Спеціальна версія двигунів Jenbacher. Для досягнення високої надійності і ККД, двигуни Jenbacher були зроблені з урахуванням особливостей використовуваного типу палива.
 2. Надійність обладнання Jenbacher. Основними критеріями при виборі обладнання JENBACHER для замовника, стали наявність в Україні кваліфікованого сервісного обслуговування, в особі компанії КТС Інжиніринг, та реальний досвід експлуатації обладнання, який довів високу надійність обладнання та високі техніко-економічні показники.
проект агрохолдингу
проект агрохолдінгу
проект агрохолдингу
energy
jenbacher
jenbacher
jenbacher
jenbacher
jenbacher
проект агрохолдингу
проект агрохолдингу

Основні параметри проекту:

 • Тип і кількість обладнання 4 x JMC 420 GS-B.L, 1 x JMC 416 GS-B.L.
 • Тип газу Біогаз
 • Електрична потужність 4 x 1.500 кВт, 1 x 1.200 кВт
 • Теплова потужність 4 x 913 кВт, 1 x 730 кВт
 • Постачальник обладнання КТС Інжиніринг
 • Дата поставки 2020-2021
 • Запланована дата введення в експлуатацію 2021-2022

Роботи КТС Інжиніринг:

 • Поставка обладнання
 • Монтаж обладнання
 • Пуско-налагоджувальні роботи
 • Віддалений моніторинг / підтримка обладнання через систему «myPlant»
 • Комплексне сервісне обслуговування

Больше проектов

Все проекты
Інвестиції агрохолдінга в екологію регіону і чисте виробництво

Інвестиції агрохолдінга в екологію регіону і чисте виробництво

I&U Group - аграрний холдинг, який більше 20 років реалізує сільськогосподарські проекти в Україні. Компанія займається вирощуванням зернових, олійних культур і цукрових буряків в Кіровоградській обл. I&U Group орієнтована на експорт зернових і входить в п'ятірку найефективніших рослинницьки...

подробнее
Енергоефективність як конкурентна перевага
Природний газ

Енергоефективність як конкурентна перевага

КИЇВ-АТЛАНТИК УКРАЇНА (КАУ), дочірня компанія AGROLIFE GmbH, є сучасним центром переробки зернових, який знаходиться приблизно в 100 кілометрах на південь від Києва, столиці України. Зернопереробний центр КАУ складається з елеватора для зберігання зернових потужністю 42500 тонн і комбікормового заво...

подробнее

Заявка на попередній розрахунок

Предварительный расчёт UAДізнайтеся як знизивши витрати на електричну і теплову енергію, поліпшити енергоефективність Вашого підприємства

Ми пропонуємо широкий діапазон високоефективних газопоршневих двигунів потужністю від 100 кВт до 10 МВт з можливістю застосування в різних сферах діяльності.

Високий загальний ККД (до 91%)

Зниження витрат на енергоресурси (< 40%)

Зниження викидів СО2 (до 40%)