До складу агрохолдингу «Галс Агро» входить 2 цукрових заводи, 7 агропромислових фірм, 4 біогазових заводи, ферми з вирощування індиків, свиней, горіхові і яблучні сади, 2 елеватори і комбікормовий завод. «Галс Агро» обробляє близько 40 тис. Га землі в Київській, Чернігівській, Вінницькій і Полтавській області. У «Галс-Агро» працює понад 1500 осіб.
Напрямок альтернативної енергетики компанія почала розвивати в 2016 році, а в 2017 р «Галс Агро» залучив кредит в сумі € 10 млн. Кредитні кошти були використані на будівництво і введення в експлуатацію 3-х біогазових заводів загальною потужністю 6 МВт в Чернігівській і Київській областях. Біогазові заводи експлуатує одна з компаній холдингу – «Городище-Пустоварівське аграрна компанія». Біогаз виробляється «Галс Агро» з органічних відходів сільського господарства і цукрового виробництва – жому цукрового буряка, силосу енергетичних культур, гною великої рогатої худоби і свиней. Плановий річний обсяг – 23,3 млн. Кубометрів біогазу, з яких можна виробити 51,5 млн кВт / год електроенергії.
Тепло, отримане в процесі виробництва, використовується для потреб холдингу і підтримання особливого мікроклімату в резервуарах для зброджування: опалення тваринницьких комплексів і розвитку тепличного господарства. Зброджених в біогазову установку субстрат є добривом для вирощування екологічно чистих продуктів на сільськогосподарських угіддях «Галс Агро». Загальна вартість проекту становить близько 17 млн. Євро.
Завдання
Згідно зі стратегією розвитку агрохолдингу “Галс-Агро”, в 2021 заплановано розширення двох діючих енергоцентрів: в с. Линовиця, збільшення потужності власної генерації з 2,4 МВт до 6,9 МВт, в с. Журавка, збільшення потужності власної генерації з 1,2 МВт до 3,9 МВт.
Результат
Для розширення діючих енергоцентрів, замовник вибрав обладнання компанії INNIO JENBACHER. Для реалізації проекту, були закуплені 4 газопоршневих двигуна Jenbacher JMC 420, електричною потужністю 1,5 МВт кожний і 1 газопоршневий двигун Jenbacher JMC 416, електричною потужністю 1,2 МВт.
Фахівці компанія КТС Інжиніринг запропонували рішення контейнерного типу *, з використанням спеціальної версії двигунів Jenbacher розроблених під особливості біогазу.
Особливості рішення:
- Спеціальна версія двигунів Jenbacher. Для досягнення високої надійності і ККД, двигуни Jenbacher були зроблені з урахуванням особливостей використовуваного типу палива.
- Надійність обладнання Jenbacher. Основними критеріями при виборі обладнання JENBACHER для замовника, стали наявність в Україні кваліфікованого сервісного обслуговування, в особі компанії КТС Інжиніринг, та реальний досвід експлуатації обладнання, який довів високу надійність обладнання та високі техніко-економічні показники.