Модернізаційні рішення

Впровадження перевірених рішень по модернізації для підвищення продуктивності обладнання і поліпшення екологічних показників.

Технології, інженерні можливості і нормативні вимоги постійно розвиваються. Компанія Baker Hughes пропонує різні рішення з модернізації, які дозволяють привести характеристики застарілого турбомашинного обладнання у відповідність до сучасних вимог.

Постійні розробки і впровадження нових технологій, для покращення продуктивності устаткування, є одним з основних напрямків компанії Baker Hughes. Результатом роботи, є широкий спектр рішень по перетворенню, модифікації і модернізації (CMU), які покращують доступність і надійність, знижують викиди, підвищують продуктивність і знижують вартість експлуатації встановленого обладнання.

Компанією Baker Hughes виконано понад 1500 проєктів CMU по всьому світу. У тісній співпраці з клієнтами, інженери Baker Hughes розробили рішення для оптимізації видобутку на об’єктах, виробництва більшої кількості СПГ, транспортування більшої кількості газу по трубопроводах, збільшення продуктивності нафтопереробних і нафтохімічних заводів і багато іншого.

Команда фахівців КТС Інжиніринг використовуючи світовий досвід Baker Hughes, може запропонувати найкращі варіанти модернізаційних рішень, які можуть бути застосовані до Вашого обладнання.

Переваги модернізаційних рішень від КТС Інжиніринг:

  • Збільшення інтервалів технічного обслуговування, скорочення експлуатаційних витрат та збільшення терміну служби обладнання.
  • Підвищення ефективності та продуктивності підприємства
  • Скорочення викидів парникових газів

Сфери застосування модернізаційних рішень:

  • Газові і парові турбіни, електродвигуни, генератори.
  • Відцентрові, осьові і поршневі компресори.
  • Насоси, допоміжне обладнання та системи управління.