Переробка та розподіл нафти і газу

Нафтопереробка і Нафтохімія.

Baker Hughes поставляє обладнання для нафтопереробних заводів по всьому світу починаючи з початку 20 століття. Завдяки більш ніж 100-річному досвіду розвитку технологій, компанія Baker Hughes знаходиться в авангарді розробки обладнання для найскладніших способів нафтопереробки, таких як гідрокрекінг залишкових газів, газифікація і переробка важкої нафти. Сьогодні компанія працює над об’єднанням передових розробок, сучасного обладнання і цифрової аналітики, щоб допомогти замовникам зайнятим у сфері нафтопереробки підвищити ефективність виробництва за рахунок переробки важких вуглеводневих залишків у цінне чисте паливо.

Baker Hughes є партнером світової нафтохімічної галузі з моменту її заснування. Рішення і устаткування компанії можна знайти по всьому світу, в усіх сферах нафтохімічної промисловості, від етилену до аміаку, від метанолу до поліетилену і навіть на найскладніших установках по конверсії вуглеводню в хімічні речовини.

У міру того, як світ рухається до все більш великим інтегрованим нафтопереробним і нафтохімічним комплексам, Baker Hughes розробляє конструкції з більш високою продуктивністю, які підходять для потреб завтрашнього дня.

Переваги та особливості

  • Технологічність обладнання. Baker Hughes проводить постійну рорробку устаткування для найскладніших способів нафтопереробки, таких як гідрокрекінг залишкових газів, газифікація і переробка важкої нафти.

  • Підвищення ефективності. Передові розробки обладнання і цифрової аналітики допомагають замовникам Baker Hughes підвищити ефективність виробництва в сфері нафтопереробки.

  • Інноваційні комплексні рішення. Великий досвід компанії в роботі з усіма спектрами нафтохімічних процесів, дозволяє компанії пропонувати передові і надійні рішення з урахуванням специфіки та унікальності проектів для нафтохімічної промисловості.

Baker Hughes поєднує інновації з багаторічним досвідом роботи в галузі!

Більше рішень

Всі рішення