Розвідка та видобуток нафти і газу

Baker Hughes одна з найбільших і найбільш шанованих нафтосервісних компаній в світі. Компанія пропонує обладнання та послуги з пошуку, оцінки, буріння і видобутку нафти, природного газу і важко видобувних вуглеводнів, а також освоєння геотермальних джерел енергії. Обладнання та послуги компанії Baker Hughes, дозволяють знизити витрати, зменшити ризики і підвищити продуктивність в ході видобутку вуглеводнів і виробництва геотермальної енергії.

Як це працює

Розвідка і видобуток (E&P) називається також добувним сектором нафтогазової галузі. Розвідка – це пошук потенційних родовищ нафти і природного газу, а також буріння свердловин. Видобуток – це подальша експлуатація свердловин з метою виробництва товарної нафти і природного газу.

Після буріння свердловини і установки арматурної обсадки, зверху встановлюється набір клапанів – фонтанна арматура – для регулювання тиску і контролю витрат. Для підвищення тиску всередині свердловини застосовується процес закачування CO2 або води. Може використовуватися газліфтний спосіб підйому для зменшення щільності рідини, що підіймається на поверхню.

Зі свердловин видобувається багатофазна суміш, що складається з нафти, води і газу. Продукти з декількох свердловин з’єднуються і розділяються в великих сепараторах. Для визначення продуктивності кожної свердловини окремо використовуються тестові сепаратори або багатофазні витратоміри і лічильники вологого газу. Вода, яка поділяється після видобутку, або повторно закачується в свердловину, або проходить обробку і скидається як очищена вода.

Володіючи багаторічним глобальним досвідом роботи в різних умовах, Baker Hughes пропонує рішення і обладнання, які оптимізують виробництво, ефективність і безпеку для всього діапазону технологічних рішень, від видобутку на суші і до морських виробничих установок.

Переваги та особливості

  • Технологічність. Все більша частина видобутку нафти і газу надходить з морських запасів, сучасні технології та обладнання Baker Hughes , дозволяють добувати нафту і газ в глибоководних і малоприбуткових родовищах.

  • Надійність та інноваційність. Компанія Baker Hughes протягом багатьох десятиліть розробляла комплексні рішення для видобутку нафти і газу. Складні області застосування обладнання Baker Hughes, призвели до появи безлічі інновацій, що забезпечило неперевершену надійність і довготривалий термін роботи устаткування в будь-яких умовах і на будь-яких типах родовищ.

  • Зниження витрат. Обладнання та послуги компанії Baker Hughes, дозволяють знизити витрати, зменшити ризики і підвищити продуктивність в ході видобутку вуглеводнів і виробництва геотермальної енергії.

Baker Hughes – підвищує ефективність розробки родовищ!

Більше рішень

Всі рішення