Капітальний ремонт

Продовження життєвого циклу генераторів Nidec Leroy-Somer

Після проведення капітального ремонту обладнання Nidec Leroy-Somer відповідає тим самим стандартам, що і нове, яке прибуло безпосередньо із заводу. На відремонтоване обладнання знову надається офіційна гарантія заводу-виготовлювача.

Ми здійснюємо капітальний ремонт генераторів «Нідек Леруа-Сомер» у сервісному центрі KTS Engineering в Україні. Регламент робіт:

  • Розбирання генератора і дефектування елементів обладнання: чищення та сушіння деталей. Проводяться заміри та оцінювання стану деталей на предмет їх придатності до подальшої експлуатації.
  • Підготовка до збирання генератора: підбір необхідних запчастин для заміни оригінальних комплектуючих на складі «КТС Інжиніринг» у Києві або відправка заявки на завод-виробник Nidec Leroy-Somer у Франції.
  • Збирання і вхідний контроль: запуск енергоустановки, налагодження та регулювання устаткування. Результати ремонту підтверджуються листками випробувань без навантаження і під навантаженням.

Кожний етап роботи строго документується, за результатами проведеного капремонту клієнту надається детальний технічний звіт. Для підвищення продуктивності й енергоефективності обладнання є можливість об’єднати капітальний ремонт і модернізацію енергоустановки. Наші інженери обов’язково запропонують різні варіанти модернізації та прорахують можливий економічний ефект.

Залишилися питання?

Будь ласка, заповніть форму, щоб фахівець зв'язався з Вами